Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ugnius Kiguolis paskaitęs komentarus apie nužudytą Aurimą Rapalį pratrūko: „Kas su jūsų galvom“

Ugnius Kiguolis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Ugnius Kiguolis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kol pareigūnai aiškinasi 31-erių verslininko Aurimo Rapalio nužudymo aplinkybes, internete verda aistros. Pasak įvykį tiriančių prokurorų, žmogžudyste įtariamas 17-metis prisipažįsta tai padaręs, tačiau motyvai, dėl ko įvykdytas nusikaltimas, lieka neaiškūs. Nors į esminius klausimus atsakymų kol kas nėra, interneto komentatoriai skleidžia savo versijas.

Kauno verslininkas, bendrovės „Elektroniniai sprendimai“ vadovas Ugnius Kiguolis (36), asmeniškai pažinojęs A.Rapalį, paskaitęs komentarus internete pratrūko.

Publikuojame jo nuomonę, paskelbtą socialiniame tinkle:

Man gėda už mūsų visuomenę, gėda už naujienų portalus, kurie nesugeba suvaldyti purvinų ir nepagrįstų komentarų, už žurnalistus, kuriančius skambias antraštes trafiko pritraukimui... Duosiu jums pavyzdį, kuris liečia mane, jūs pagalvokite dar kartą, kur mes einame ir ką pasieksime.

Jūs norite, kad Mes jums padėtume, norite, kad dalintumėmės ir šitaip mūsų negerbiate, niekinate, šmeižiate???

Aš remiu daugybę šeimų Lietuvoje, traukiu jas iš bėdų. Jose auga daug nepilnamečių vaikų. Kai kuriuos iš jų aš pažįstu asmeniškai.

Tai jei vienas iš tų pažįstamų, nelaimingų, socialiai remtinų nepilnamečių būtų atėjęs pas mane naktį, aš greičiausia nieko neįtardamas būčiau įsileidęs, paklausęs, kas nutiko, kuom galėčiau padėti? ir jei mane nužudytų, aš visų jūsų komentatorių akyse tapčiau „pederastu“, pedofilu, išnaudojančiu vaikus??!!???

Kas jums visiems su galvom darosi, kokias jūs iliuzijas susikūrę čia skleidžiate ir šmeižiate žmogų, kuris už jus sumokėjęs daugiau mokesčių, nei dauguma iš jūsų sumokės per visą savo gyvenimą!!!

Jūs norite, kad Mes jums padėtume, norite, kad dalintumėmės ir šitaip mūsų negerbiate, niekinate, šmeižiate??? Kiekvienas iš jūsų pasigalvokite, kodėl aš, ar bet kuris kitas, turėtų jums padėti, jus remti, skatinti, mokinti ir toliau. Šlykštu. AČIŪ už dėmesį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aurimo Rapalio nužudymu įtariamas nepilnametis – susijęs su dar dviem nusikaltimais

Sėkmingai verslą IT srityje vysčiusio 31 metų kauniečio A.Rapalio gyvybei pavojus iškilo penktadienį paryčiais, kai jis buvo subadytas prabangiame savo bute Kauno I.Kanto gatvėje. Praėjus daugiau nei parai Kauno klinikose gydytas vyras mirė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ugnius Kiguolis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt