Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ugniaus Kiguolio provokacija: kodėl žmonėms patinka, kai jis „važiuoja“ 360 km/h greičiu?

Ugnius Kiguolis
Aro Radevičiaus nuotr. / Ugnius Kiguolis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Milijonierius Ugnius Kiguolis pasibasėjo lenktynininko Dariaus Janušo „socialine provokacija“, kai šis kelyje lėkė 230 km/val greičiu. Todėl gerbėjus paprovokavo pats.

Apie D.Jonušo provokaciją kelyje Gazas.lt rašė antradienį. Tada lenktynininkas internete paviešino filmuotą medžiagą, kaip BMW automobilis naktį lekia 230 km/val. greičiu. Panašu, kad važiuota ne lenktynių trasoje, o paprastame užmiesčio kelyje. Todėl netrukus kilo pasipiktinimas, jog automobilininkas esą propaguoja ne saugų eismą, o kelių erelių kultūrą.

D.Jonušas paaiškino, kad šios filmuotos medžiagos paviešinimas yra savotiška socialinė provokacija – bandymas atkreipti dėmesį į išties opias eismo saugumo problemas.

Ketvirtadienį verslininkas Ugnius Kiguolis internete pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžino savo automobilio spidometrą. Nuotraukoje jis rodė beveik 360 km/h greitį. „Seku Darių, Kęstutį, Aurimą ir prisidedu prie lenktynininkų akcijos drausminti kelių gaidelius“, – prie nuotraukos parašė U.Kiguolis. Žmonės.lt kalbintas milijonierius patikino, kad nuotrauka tėra montažas – tokiu greičiu jis iš tiesų nevažiavo.

Asmeninio albumo nuotr./Ugnius Kiguolis autostradoje lėkė 360 km/h greičiu
Asmeninio albumo nuotr.

O penktadienį U.Kiguolis parodė tikrąją spidometro nuotrauką. Užfiksuotas greitis – 120 km/val. Milijonierius išreiškė pasipiktinimą, kad prieš tai parodytu montažu susižavėjo tiek jo sekėjų.

„Gaila, kad ironiją suprato ne visi. Su tokiom akcijom kelių gaideliams reikia slėptis. Dariaus vartymasis apgailėtinas. Ramumo dėlei, provokacinio „posto“ „laikams“ artėjant prie 1000, įdedu nuotraukos originalą. Kyla tik klausimas... Kodėl „laikų“ daug? Čia tipo jums visiems patinka 360 km/val. greitis autostradoje Vilnius-Klaipėda??? Atsiprašau visų tų, kurie nežinojo žiniasklaidoje linksniuojamų įvykių ir šį „postą“ suprato klaidingai. Įtikinamai nuotrauka atrodo, kai automobilis realiai pajėgus tokiu greičiu važiuoti, ane?“ – prie originalios nuotraukos rašė U.Kiguolis.

Asmeninio albumo nuotr./Ugniaus Kiguolio automobilio spidometras
Asmeninio albumo nuotr./Ugniaus Kiguolio automobilio spidometras

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ugnius Kiguolis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt