Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrimas dėl Kim Kardashian užpuolimo Paryžiuje pajudėjo iš vietos: sulaikyta 17 įtariamųjų

Kim Kardashian ir jos pavogtas žiedas
Scanpix ir Instagram nuotr. / Kim Kardashian ir jos pavogtas žiedas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

17 žmonių suimta turint įtarimų, kad jie gali būti susiję su spalį Paryžiuje įvykdytu JAV garsenybės Kim Kardashian (36 m.) užpuolimu, praneša BBC.

15min primena, kad realybės šou žvaigždė Kim Kardashian buvo užpulta spalio 3-iąją, kuomet dalyvavo Paryžiaus mados savaitėje. Ginkluotas užpuolimas įvyko viešbučio apartamentuose, kuriuose ji buvo apsistojusi.

Naktį į Kim Kardashian kambarį įsiveržę užpuolikai, apsirengę policininkų uniformomis ir veidus paslėpę po kaukėmis, surišo garsenybę ir pavogė papuošalų maždaug už 10 mln. eurų.

Policijai iki šiol nepavyko išsiaiškinti, kas tokie užpuolė Kim Kardashian. Tačiau prabėgus trims mėnesiams po įvykio Prancūzijos policija pranešė per reidą Paryžiuje sulaikiusi keliolika įtariamųjų, kurie galimai susiję su užpuolimu.

Naujienų agentūros AFP šaltiniai sako, kad šiuo metu sulaikyta 16 įtariamųjų, tuo tarpu radijai „Europe 1“ ir „RTL Radio“ praneša, kad suimta 15 asmenų. RTL šaltiniai sako, kad dalis su užpuolimu sietinų asmenų įvykio vietą galėjo palikti tiesiog pėsčiomis ar dviračiais.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Kanye Westas ir Kim Kardashian
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Kanye Westas ir Kim Kardashian
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt