Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

TV3 atleido iš darbo ilgametį televizijos programų direktorių Jurgį Jefremovą

Jurgis Jefremovas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jurgis Jefremovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

TV3 atleido iš pareigų televizijos programų direktorių Jurgį Jefremovą. Žmonės.lt žiniomis, ilgametis darbuotojas su tokiu darbdavio sprendimu nesutinka ir kreipėsi į Darbo ginčų komisiją.

Darbo ginčų komisija dar šią savaitę nagrinės J.Jefremovo skundą „Dėl drausminės nuobaudos panaikinimo“. Remiantis šia nuobauda J.Jefremovas ir buvo atleistas iš darbo. 

„Viskas, ką galiu pasakyti, tai patvirtinti faktą, kad jis (Jurgis Jefremovas – red. past.) pas mus nebedirba. Kadangi tai darbo santykiai, daugiau komentuoti nenorime“, – Žmonės.lt sakė TV3 komunikacijos vadovė Vaida Vincevičiūtė. 

Kol kas nežinia, kas pakeis J.Jefremovą. „Žmogaus, kuris jį keistų, kol kas nėra“, – sakė V.Vincevičiūtė.

Jurgis Jefremovas šias pareigas TV3 televizijoje palieka jau ne pirmą kartą.

2013 metų pavasarį Žmonės.lt rašė, kad ilgametis TV3 darbuotojas, programų direktorius Jurgis Jefremovas išeina „daugiau nei dvi savaites“ truksiančių atostogų. Tuo metu, kol Jurgis „ilsėjosi“ nuo programų direktoriaus pareigų, jį pavadavo Mindaugas Rainys.

J.Jefremovas tuomet trumpam tapo laisvai samdomu darbuotoju ir bendradarbiavo su prodiuseriu Kristupu Krivicku. Tąkart J.Jefremovas pareigų televizijoje neprarado ir po pertraukos grįžo į TV3 rūpintis programų tinkleliu. 

Panašu, šįkart „atostogų“ scenarijus nepasikartos – J.Jefremovui kelio atgal į programų direktoriaus pareigas, greičiausiai, nebėra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 TV3
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt