Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Trumpais šortais pasipuošusi Gintarė Gurevičiūtė pademonstravo subtiliai apnuogintą užpakaliuką

Gintarė Gurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Gintarė Gurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Moterys ne veltui vadinamos dailiosios lyties atstovėmis – būtent jos pakeri savo grožiu, vienu akies mirktelėjimu, gundančiomis kūno linijomis... Sakoma, kad dėl moterų dėmesio ir jų meilės kilo dauguma mūšių ir net karų. Kaip ten bebūtų, aišku viena – gražios moterys iš tiesų vilioja ir keri, o vyrai nuo jų negali atplėšti akių.

TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė tikrai moka sužavėti – dailių kūno linijų mergina gali priversti vyrus nuo jos nuotraukos neatitraukti akių. Taip nutiko ir jai pasidalinus nauja nuotrauka, kurioje Gintarė pozuoja šelmiškai atsukusi užpakaliuką.

Nespalvotoje nuotraukoje G.Gurevičiūtė pozuoja pasipuošusi trumpais baltais šortais, kurie subtiliai atidengė seksualią figūrą – kiek apnuogino sėdmenis ir sportiškas kojas. Be to, Gintarės žvilgsnis – svajingas ir paslaptingas.

Po šia nuotrauka netruko pasipilti komentarai, kad Gintarė atrodo išties viliojančiai, o jos kūno linijos – pavydėtinai dailios. Ji pati bičiuliams išdavė, kad jau ruošiasi vasaros sezonui, todėl nėra ko stebėtis, kad tiek apranga, tiek kūno linijos – būtent tokios.

Neseniai tikrą komplimentų šūsnį susirinko ir dainininkė Eglė Jakštytė, pasidalijusi nuotrauka, kurioje taip pat pozuoja atsukusi užpakaliuką.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jakštytė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jakštytė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt