Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Triukus su ugnimi „Eurovizijos“ scenoje rodęs Sasha Song apdegė ranką

Sasha Song apdegė ranką
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Sasha Song apdegė ranką
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą Vilniuje įskūrusioje LRT studijoje vyko nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio filmavimas. Visi aštuoni konkurse likę atlikėjai bando parodyti viską, ką tik gali ir net daugiau.

Bilietą į didžiąją „Eurovizijos“ sceną iškovoti bandantis Sasha Song numerį parengė kartu su magijos teatru „DiArchy“. Jau praėjusį kartą garsusis brolio ir sesers duetas jam talkino, o šįkart per šou sumanyta uždegti Sashos Song ranką.

Vaizdas buvo įspūdingas, tačiau pasekmės – skaudžios. Triukas nepavyko taip, kaip tikėtasi. Dainininkas nudegė ranką, po pasirodymo iš karto nuskubėjo į užkulisius. Nors jis slėpė paraudusią ranką ir tikino komisiją, kad viskas gerai, vėliau teko ranką apipurkšti vaistais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Sasha Song
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Sasha Song

Šį šeštadienį televizijos eterį pasieksiančio „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio dalyvius vertino muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis, dainininkas Povilas Meškėla ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

Į „Eurovizijos“ pusfinalį pateko Ieva Zasimauskaitė, Gabrielius Vagelis, Sasha Song, Paula, Aistė Pilvelytė, Kotryna Juodzevičiūtė, Greta Zazza ir „Fusedmarc“.

Atrankos finalas įvyks kovo 11-ąją Klaipėdoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt