Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Treniruoklį įsigijusi Mia: „Jis man kaip vaistas nuo blogos nuotaikos“

Mia
Asmeninio albumo nuotr. / Mia
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Anksčiau nuolat į sporto klubą vaikščiodavusi ir ten prakaitą dėl gražios figūros ir sveikatos liejusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia persigalvojo – kam eiti į sporto salę, jeigu galima sportuoti namuose? Kaip tarė, taip padarė: nusipirko treniruoklį ir dabar kone kasdien pluša degindama kalorijas.

Nauju treniruokliu savo namuose Mia džiaugiasi jau beveik pora savaičių. Anksčiau sporto klubą lankiusi dainininkė tikina, kad dabar, sportuodama namuose, tik išlošia. 

„Taip viskas daug paprasčiau. Turi namuose laisvo laiko, tai imi ir pasportuoji... Tada nubėgi į dušą ir viskas. O nueiti į sporto klubą juk ne visada surandi laiko. Be to, ten viskas ir ilgiau užtrunka – reikia bent dviejų valandų. O namuose galima susisukti per valandą  – ar ryte, ar vakare, ar laukiant, kada pietūs išvirs“, – Žmonės.lt sakė ji. 

Mia neabejoja – sportuoti namuose jai tikrai nepabos ir treniruokliui dulkėti neleis. „Turiu pakankamai ryžto. Pasportavusi labai gerai jaučiuosi, man sportas teikia malonumą. Sportas pakelia nuotaiką! Pajudi ir jautiesi kitas žmogus… Džiaugiuosi, kad dabar namuose turiu treniruoklį. Jis man net kaip vaistas nuo blogos nuotaikos! Užeina kokia bloga mintis, užplūsta bloga nuotaika, tuomet užlipu ant jo ir viską neigiamo „išsportuoju“. O tada ir vėl gera“, – šypsosi ji. 

Asmeninio albumo nuotr./Mia sportuoja namuose
Asmeninio albumo nuotr./Mia sportuoja namuose

Tiesa, ne vien dėl geros nuotaikos ar sveikatos Mia sportuoja, bet ir dėl figūros. „Save prižiūriu ne tik dėl artėjančios vasaros – rūpinuosi savimi visus metus. Mano darbas yra scena, todėl visada privalau atrodyti gerai, būti „formoje“ ir prisižiūrėti. Čia darbiniai reikalai!“ – paaiškina. 

Vis dėlto kilogramų ji tikina neskaičiuojanti: „Svarbiausia yra tai, kaip žmogus jaučiasi ir kaip atrodo. Jei pati jaučiuosi gerai, man nesvarbu, kiek sveriu – 2 kg daugiau ar mažiau. Jei tik pažiūrėjus į veidrodį viskas tinka ir patinka, tada svoris nesvarbus. Ne apie kilogramus pasaulis sukasi, o apie daug gražesnius dalykus.“

Ar pakaks Miai tik vieno treniruoklio namuose? „Ruošiamės įsirengti tokią sporto salytę, bet vėliau – kai pasistatysime savo namą“, – šypsosi ji. 

Asmeninio albumo nuotr./Mia džiaugiasi nauju treniruokliu
Asmeninio albumo nuotr./Mia džiaugiasi nauju treniruokliu
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt