Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Trečią mėnesį iš komos nepabundančios Bobbi Kristinos Brown šeima: juk jūs irgi lauktumėt?

Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2011 m.)
AOP nuotr. / Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2011 m.)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau du su puse mėnesio vienturtė dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown (22 m.) neatsigauna iš komos. Merginos artimieji neslepia, kad jau nebežino, kaip elgtis – dar laukti, ar nuleisti rankas.

„Mes galvojame, ką turėtume daryti. Kol kas dar nežinome atsakymo“, – „People“ sakė Bobbi Kristinos Brown šeimos narys, norėjęs išlikti anonimu.

Kiti šeimos nariai, tarp kurių ir Bobbi Kristinos močiutė Cissy Houston, pripažįsta, kad yra labai maža tikimybė, jog ji atsigaus, bet yra pasiryžę laukti kiek reikės ir nežada atjungti jos gyvybę palaikančių aparatų. Tačiau kuo ilgiau Bobbi Kristina guli komoje, tuo labiau jos artimieji nerimauja, kaip tai paveiks jos sveikatą, jeigu ji atsibus.

AOP nuotr./Bobbi Kristina Brown su močiute Cissy Houston
AOP nuotr./Bobbi Kristina Brown su močiute Cissy Houston

„Jeigu ji dar yra ten, o aš meldžiuosi Dievui, kad taip būtų, kas nutiktų, jeigu ji atsibustų? Aš nežinau. Ji visą tą laiką nevaikščiojo ir net nesėdėjo, – nerimo neslėpė tas pats „People“ šaltinis. – Pabandykite save įsivaizduoti Bobby (Bobbi Kristinos tėvo Bobby Browno, – red. past) vietoje. Jeigu yra bent vieno procento tikimybė, kad ji vis dar ten, ar jūs nelauktumėt? Jūsų dukra to būtų verta.“

Nepaisant gandų, esą Houstonų ir Brownų šeimos konfliktuoja dėl Whitney Houston palikimo – ji visą savo 20 mln. JAV dolerių vertinamą turtą paliko dukrai – „People“ šaltinis tikino, kad apie pinigus galvojama mažiausiai.

„Instagram“ nuotr./Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr./Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown

„Bobby negalvoja apie pinigus ir niekada negalvojo. Noriu manyti, kad Pat ir Gary (Houstonai, – red. past.) taip pat negalvoja apie pinigus. Mes visi norime to, kas geriausia Krissy, ir tai niekada nepasikeitė. Visai nesvarbu, ar banke ji turi 20 milijonų, ar 2 dolerius. Mes mylime ją ir norime, kad ji pasveiktų“, – tikino šaltinis.

Bobbi Kristina Brown į komą panirusi jau beveik 10 savaičių. Sausio 31-ąją ji buvo rasta savo namų vonioje veidu panirusi į vandenį.

„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt