Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečią dieną Vilniaus knygų mugėje – ryškūs žmonės ir jų dėmesys gerbėjams

Jazzu, M. Linkytė, E. Jakilaitis, Simona Bandita
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jazzu, M. Linkytė, E. Jakilaitis, Simona Bandita
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vasario 22–25 dienomis Vilniuje šurmuliuojanti knygų mugė kviečia į gausybę susitikimų su rašytojais, istorikais ir žurnalistais. Čia norintieji gali susitikti ir su lietuviškos scenos vilkais bei naujokais. Trečiąją dieną Vilniaus knygų mugėje netrūko ryškių asmenybių. Su gerbėjais bendravo Monika Linkytė, atvyko vakare koncertą su Leonu Somovu rengianti Jazzu, progos susipažinti su naujausiais literatūros vėjais nepraleido ir E. Jakilaitis, linksmai nusiteikusi po mugę vaikštinėjo radijo laidų vedėja Simona Bandita.

„Lankytojai tikrai žino, kad mugė, pirmiausiai, yra susitikimo šventė. Ir šiemet, 2018-aisiais, Lietuvos šimtmetis natūraliai tapo vienas svarbiausių mugės leitmotyvų. Taigi kviečiame susitikti ir švęsti šimtmetį kartu su visais, kurie skaito Lietuvą ir pasaulį“, – sako parodų ir kongresų centro „Litexpo“ parodų grupės vadovė Milda Gembickienė.

Trečią mugės dieną tapo akivaizdu – vadovės žodžiai išsipildė. Žmonės į kongersų centrą skubėjo būriais. Jau nuo pirmosios dienos daug susidomėjimo sulaukusi Vilniaus knygų mugė šeštadienį tiesiog persipildė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygų mugės šurmulys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygų mugės šurmulys

Norinčių ne tik įsigyti knygas, bet ir pabendrauti su populiariais atlikėjais bei visuomenės veikėjais buvo tiek daug, kad vargiai galėjai koridoriais judėti greičiau už mažą vėžliuką.

Garsūs šalies muzikantai visiems knygų mylėtojams parengė nemažai staigmenų. Monika Linkytė, Monique, Jazzu, „G&G Sindikatas“, Jurgis Brūzga, Vidas Bareikis ir kiti dalijo autografus, bendravo su gerbėjais ir dalijo jiems savo nuoširdžias šypsenas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygų mugės šurmulys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygų mugės šurmulys

Šeštadienį „Muzikos salėje“ koncertus surengs Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, „ba.“, Monika Linkytė, Naujų idėjų kamerinis orkestras, „Garbanotas Bosistas“. Džiazo klube gros Leonidas Šinkarenko, Kęstutis Vaiginis, Veronika ChiChi su Dmitrijum Golovanovu. Vyks pokalbiai su „G&G Sindikato“, „Skamp“ nariais, Leon Somovo ir Jazzu, Tomu Sinickiu, Lilu ir Innomine.

Sekmadienį scenoje pasirodys Martynas Levickis, Migloko, grupė „Reinless“, Vladas Bagdonas, choras „Jauna muzika“. Pokalbių scenoje viešės Sigitas Parulskis su Gintaru Sodeika, „Happyendless“, Andrius Kaniava, Jurgis Brūzga, Saulius Petreikis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt