Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Tobulo kūno savininko Elono Peniko išvaizdos pokyčiai: iš liauno paauglio – į raumeningą galiūną

Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr. / Elonas Penikas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilnietis Elonas Penikas (23), neretai pavadinamas tobulo kūno savininku, prieš kelerius metus atrodė visai kitaip: vietoje dabar jo demonstruojamo raumeningo išpuoselėto kūno – liauno paauglio figūra, vietoje pasitikėjimą savimi bylojančio žvilgsnio – žemyn nudelbtos akys.

Savo „Facebook“ paskyroje E.Penikas pasidalijo nuotraukų montažu, atskleidžiančiu jo kūno pokyčius. Antai kairėje jis – toks, koks buvo prieš ketverius metus, o dešinėje – dabartinis vaizdelis. 

Tie vaizdeliai skiriasi kaip diena ir naktis: paauglystėje Elonas atrodė visai neišskirtinai, o dabar nuo jo raumenų sunku atitraukti žvilgsnį. 

E.Penikas sportuoja septynis kartus per savaitę, viena treniruotė trunka po kelias valandas. Taip – jau kelerius metus, beveik be išimčių. „Nebent kūnas labai pavargsta – tada leidžiu sau truputį pailsėti“, – anksčiau Žmonės.lt sakė jis. 

Paauglystėje pradėjęs sportuoti jis pirmus rezultatus pastebėjo po kelių mėnesių: „Tada rezultatai buvo nežymūs, bet motyvavo tikslo siekti toliau. Maždaug po metų, vasarą, pastebėjau vis daugiau į mane nukreiptų žvilgsnių. Tai dar labiau motyvavo... Iki šiol nesustojau.“

Be abejo, tobulą kūną puoselėja ne tik treniruoklių salėje, bet ir žiūrėdamas, ką valgo. „Nebuvo taip, kad iškart drastiškai susidėliočiau, ką valgau ir ko ne. Pradžioje po truputį atsisakiau cukraus, po to dar kažko, dar ir dar... Dabar nevalgau greito maisto – visokių dalykų iš „KFC“ ar „McDonalds“, picų... Nevartoju gėrimų, kuriuose yra cukraus, – geriu tik vandenį. O alkoholis... Jį vartoju labai retai. Nuėjęs į naktinį klubą išgeriu pora kokteilių ir tiek, o daugiau visiškai ne“, – anksčiau pasakojo.

Rodydamas draugams ir sekėjams savo pokyčius E.Penikas rašė: „Mano ketverių metų natūrali transformacija. Neprivalai būti toks, koks esi dabar!!! Tikslas + motyvacija = sėkmė. Pirmyn.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt