Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Titaniko“ žvaigždė Kate Winslet mini 40 metų jubiliejų

Kate Winslet
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kate Winslet
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį, spalio 5-ąją, britų kino žvaigždei Kate Winslet sueina 40 metų.

1975-aisiais Redingo mieste Berkšyro grafystėje gimusi Kate Winslet vaidinti pradėjo paauglystėje – ji vaidino teatre, reklamose ir televizijos serialuose. Jos debiutas kine įvyko 1994-aisiais filme „Dangiškos būtybės“.

Kino kritikai palankiai įvertino jaunąją kino debiutantę, o netrukus ji pasirodė ir itin sėkmingoje Jane Austen romano „Puikybė ir prietarai“ ekranizacijoje. Už antraplanį vaidmenį šiame filme Kate Winslet pelnė prestižinius BAFTA ir Aktorių gildijos apdovanojimus bei pirmą kartą buvo nominuota „Oskarui“.

„Scanpix“ nuotr./Kate Winslet
„Scanpix“ nuotr./Kate Winslet

Didysis karjeros proveržis Kate Winslet laukė 1996-aisiais – aktorių atrankoje ji nurungė Gwyneth Paltrow ir Claire Danes ir pelnė Rouz vaidmenį pasauliniu hitu tapusiame „Titanike“. Po šio filmo Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio užtikrtintai įsitvirtino Holivudo olimpe. Ir nors iš pradžių girdėjosi dvejonių, kad „Titanikas“ gali užgožti jų tolimesnius vaidmenis ir jie amžiams liks „tais Džeku ir Rouz iš „Titaniko“, jie abu įrodė esantys kur kas daugiau nei vieno vaidmens atlikėjai.

„Scanpix“/AP nuotr./Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“ (1997 m.)
„Scanpix“/AP nuotr./Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“ (1997 m.)

Per visą karjerą Kate Winslet buvo net šešis kartus nominuota „Oskarui“ ir vieną jų pelnė 2009-aisiais už vaidmenį filme „Skaitovas“. Jos trofėjų kolekcijoje taip pat yra trys „Auksiniai gaubliai“, du BAFTA, vienas „Emmy“ ir daugybė kitų apdovanojimų.

Ponia Rocknroll

1997-aisiais Kate Winslet vaidindama filme „Ekspresas į Marakešą“ susipažino su kino režisieriumi Jimu Threapletonu (42 m.), už kurio po metų draugystės ištekėjo. 2000-aisiais gimė jų pirmagimė Mia, tačiau vos po metų jiedu nutarė skirtis. 

„Scanpix“/AP nuotr./Samas Mendesas ir Kate Winslet
„Scanpix“/AP nuotr./Samas Mendesas ir Kate Winslet

Iš karto po skyrybų aktorė užmezgė romaną su kitu režisieriumi Samu Mendesu (50 m.). 2003-iaisiais pora susituokė, o tų pačių metų pabaigoje dienos šviesą išvydo jų sūnus Joe. Ir ši aktorės santuoka nesusiklostė ir 2010-aisiais pora paskelbė apie skyrybas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kate Winslet paaiškino, kodėl savo „Oskarą“ laiko tualete

2011-aisiais Kate Winslet atostogaudama milijonieriui Richardui Bransonui priklausančioje saloje susipažino su jo sūnėnu Nedu Rocknrollu, su kuriuo netrukus pradėjo susitikinėti. 2012-ųjų gruodį Kate Winslet trečią kartą ištekėjo, o lygiai po metų gimė jų sūnus Bearas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kate Winslet ir Nedas Rocknrollas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kate Winslet ir Nedas Rocknrollas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt