Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tik „Žmonėms“ – išskirtiniai kadrai iš Astos Valentaitės gimtadienio šventės

Astą Valentaitę sveikino dizaineris Juozas Statkevičius ir modelis Edita Vilkevičiūtė
Tomo Adomavičiaus nuotrauka / Astą Valentaitę sveikino dizaineris Juozas Statkevičius ir Edita Vilkevičiūtė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Nors Asta Valentaitė (36) per savo gimtadienius dažniausiai išvyksta iš Lietuvos ir juos sutinka su bičiuliais svečioje šalyje, šį kartą smagų pasisėdėjimą su artimiausiais surengė Vilniuje.

Floristo Manto Petruškevičiaus gėlėmis išpuoštoje vyninėje „Somm“ kovo 16-ąją – dieną po tikrojo Astos gimtadienio – susirinkę bičiuliai kėlė šampano taures už jos sveikatą, liaupsino stilistės grožį ir šmaikščiais tostais juokino ne tik pačią sukaktuvininkę, bet ir vieni kitus.

Ko linkėjo? Daugelis pripažino, kad žavingai atrodančiai moteriai gyvenime netrūksta nei grožio, nei pripažinimo, todėl linkėjo vieno – mylimo ir mylinčio vyro šalia... Tik dizaineris Juozas Statkevičius į tokias kalbas numojo ranka: „Ir kam gi Astai tas vyras? Ji ir be jo puikiai gyvena!“ Niekas mados kūrėjui nedrįso prieštarauti – Asta iš tiesų dabar išgyvena aukso amžių: atrodo geriau nei bet kada, o pasiūlymų būti modeliu vos spėja atsiginti.

Tomo Adomavičiaus nuotrauka/Astos Valentaitės 36-asis gimtadienis
Tomo Adomavičiaus nuotrauka/Astos Valentaitės 36-asis gimtadienis

Asta pasidžiaugė, kad jaukus 36-asis gimtadienis yra būtent toks, kokio ir norėjo.

„Tiesą pasakius, neplanavau švęsti savo gimtadienio ir norėjau nuo jo tiesiog kur nors pabėgti... O dabar labai džiaugiuosi, kad likau! Man labai gera šalia matyti visus tuos, kurie šiandien man yra itin brangūs, kurie mane įkvepia ir palaiko – tikri draugai...“ – išskirtinai tik „Žmonėms“ sakė Asta.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt