Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ties bankroto riba atsidūręs Johnny Deppas nebeišgali samdyti daugiau nei 30 metų jam dirbusios agentės

Johnny Deppas filme „Karibų piratai: ant keistų bangų“ (2011 m.)
Kadras iš filmo / Johnny Deppas filme „Karibų piratai: ant keistų bangų“ (2011 m.)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rodos, kad pastaruoju metu žymiam aktoriui Johnny Deppui (53) labai nesiseka. Portalo „The Hollywood Gossip“ šaltiniai praneša jog J.Deppas – ant bankroto ribos. Nors gali būti sunku tuo patikėti, atrodo, kad didelis išlaidavimas privedė vieną populiariausių visų laikų aktorių prie bankroto ribos ir šiandien jis nebeišgali samdyti net agento.

Šaltiniai teigia, jog Johnny situacija tokia prasta dėl to, kad per mėnesį vyras išleisdavo daugiau nei du milijonus dolerių. Būtent dėl to jam netgi teko atleisti savo agentę Tracey Jacobs, su kuria aktorius dirbo daugiau nei trisdešimt metų. Johnny paprasčiausiai nebeišgalėjo mokėti jai algos.

Kalbama, kad J.Deppas – tikras išlaidūnas, pinigus švaistantis brangiam vynui (jam išleidžia daugiau nei 30 tūkst. JAV dolerių per mėnesį), nekilnojamajam turtui ir netgi saloms (aktorius įsigijo nedidelę salą Bahamuose).

Be to, Johnny mėgsta pirkti senovines antikines mašinas, kuriomis vėliau tiesiog nevažinėja ir jos stovi garaže. Be to, po sunkių ir skandalingų skyrybų su aktore Amber Heard aktorius turėjo sumokėti buvusiai mylimajai 7 mln. JAV dolerių. O ir skyrybų advokatai bei visas teisminis procesas gerokai paplonino J.Deppo piniginę.

Vis dėlto tokią sunkią aktoriaus finansinę situaciją suvokti sunku – vien už „Karibų piratų“ (Pirates of the Caribbean) franšizę Johnny gavo daugiau nei pusės milijardo JAV dolerių honorarą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt