Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Teismas nutraukė „69 Danguje“ atlikėjos Ingridos Martinkėnaitės ir Andrejaus Velijevo santuoką

Ingrida Martinkėnaitė su vyru Andrejumi Velijevu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė su vyru Andrejumi Velijevu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme išnagrinėta grupės „69 Danguje“ atlikėjos Ingridos Martinkėnaitės-Velijevės ir jos vyro Andrejaus Velijevo skyrybų byla.

Pora į teismą kreipėsi su prašymu nutraukti santuoką bendru sutarimu. Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Sigita Zubavičiūtė-Montvilienė tenkino jų prašymą: pora oficialiai išskirta.

Pirmąkart šią skyrybų bylą teisėja atvertė balandžio pradžioje, tačiau tąsyk rezultatų nepasiekta – trūko reikiamų dokumentų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

Laimę kuria su kitais žmonėmis

Tiek I.Martinkėnaitė, tiek A.Velijevas jau kurį laiką turi kitas antrąsias puses. Prieš kelias savaites žurnalui „Žmonės“ atvirą interviu davusi I.Martinkėnaitė prisipažino, kad vėl yra įsimylėjusi ir laiminga.

„Meilė... Ji atsirado tarsi iš niekur, – prisimena ji. – Aš tą žmogų pažinojau labai seniai, bet vieną dieną staiga pamačiau visai kitaip. Jis irgi vienišas. Galbūt tai ir buvo postūmis – kad susitiko du laisvi žmonės, be jokių kliūčių ir priekaištų... Iš pradžių bendravome tik telefonu ir žinutėmis – tai truko kokį mėnesį, telefonas įkaisdavo ir išsikraudavo, man net paskausdavo ausis. Poreikis kalbėtis buvo tikrai didelis. Ir prisikalbėjome...“ – „Žmonėms“ sakė Ingrida.

Asmeninio albumo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
Asmeninio albumo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

Išsiskyrė daugiau kaip prieš metus

Apie I.Martinkėnaitės ir A.Velijevo skyrybas Žmonės.lt pranešė dar praėjusių metų sausį – tuomet kalbinta dainininkė patvirtino, kad jiedu nusprendė skirtis ir šeimos išsaugoti nepavyko.

„Visi taškai mūsų santykiuose jau sudėti. Mes abu taip nusprendėme“, – praėjusių metų pradžioje sakė I.Martinkėnaitė.

Nors sutuoktiniai jau gyveno atskirai, vis dėlto judviejų prašymas oficialiai nutraukti santuoką teismą pasiekė tik šių metų kovą.

„Roro fotografija“ nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
„Roro fotografija“ nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt