Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Teismas konfiskavo Laimos Pikul BMW, jos sūnui Jonui Baronui skirta 1300 eurų bauda

Laima Pikul
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Laima Pikul
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Nijolė Žimkienė priėmė sprendimą administracinio teisės pažeidimo byloje, kuri buvo iškelta atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės broliui Jonui Baronui. 20-metis teistas už vairavimą išgėrus ir neturint tam teisės. Teismo sprendimu, jam skirta 1300 eurų bauda, o BMW automobilis konfiskuotas.

Tokį sprendimą po ryte vykusio posėdžio priėmė Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Nijolė Žimkienė. „Vairuotojui skirta 1300 eurų bauda, o automobilis konfiskuotas. Vairuotojas dėl tokių pažeidimų jau yra baustas anksčiau“, – Žmonės.lt sakė teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė.

Anot atstovės, automobilis BMW konfiskuotas dėl to, kad jo savininkė – J.Barono mama Laima Pikul, nesistengė sutrukdyti sūnui sėsti prie vairo.

„Automobilis konfiskuotas neterminuotai, tai yra, visam laikui. Iš mamos automobilis atimtas todėl, kad ji, nepaisant to, kad sūnus jau buvo baustas dėl tokių dalykų, nesistengė užkirsti jam kelio, todėl jis vėl sėdo prie vairo“, – sakė G.Paužaitė.

Jei J.Baronas su bausme nesutinka, gali sprendimą apskųsti per 20 dienų.

Mamos BMW vairavo išgėręs ir be teisių

Žmonės.lt primena, kad administracinio teisės pažeidimo byla J.Baronui iškelta už vasario 22-osios įvykius. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, patruliai paryčiais, po 4 val., prabangų J.Barono vairuotą BMW automobilį sustabdė patikrinimui. Sostinės Naujosios Vilnios rajone patruliavę pareigūnai atkreipė dėmesį, kad BMW važiuoja be šviesų. 

Pagal vairuotojo pateiktus dokumentus, limuzino klasės seno modelio tamsiai mėlynos spalvos 7-osios serijos BMW registruotas vilnietės Laimos Pikul, J.Barono mamos, vardu.

Patruliai nutarė patikrinti vairuotojo blaivumą. J.Baronui papūtus į alkoholio tikrintuvą, prietaisas parodė 0,93 promilės girtumą (lengvas girtumo laipsnis).

Maža to, Jonas Baronas apskritai neturėjo teisės vairuoti automobilį, nes neturi vairuotojo pažymėjimo. Dėl neseniai padaryto KET pažeidimo jis dar metus negalės įgyti teisės vairuoti. 

Neblaivus prie BMW vairo sulaikytas pažeidėjas iškart buvo nušalintas nuo vairavimo. Transporto priemonė netrukus išvežta į saugojimo aikštelę.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./ Laima Pikul
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./ Laima Pikul

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt