Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Teisės mokslų diplomą gavusią Mis Lietuvą Rūtą Mazurevičiūtę sveikino artimieji ir širdies draugas

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ketvirtadienio popietę netvėrė džiaugsmu – merginos rankose jau puikuojasi teisės magistro diplomas. Diplomų įteikimo šventėje Kaune Rūtą sveikino artimieji ir mylimasis Mantas Pitkauskas.

Vytauto Didžiojo universitete R.Mazurevičiūtė krimto teisės mokslus, o pastarieji metai, rašant magistrinį darbą ir atliekant praktiką, merginai buvo itin intensyvūs.

„Darbą rašiau apie privataus gyvenimo pažeidimų problematiką baudžiamosios teisės kontekste. Kadangi visuomet gyvenau aktyvų gyvenimą – dalyvavau projektuose, renginiuose, sportavau, filmavausi įvairiose laidose – rašyti tekdavo net naktimis, kartais iki paryčių, bet darbą spėjau pabaigti“, – Žmonės.lt sakė R.Mazurevičiūtė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Mergina pasakojo, kad besigindama diplominį darbą įdėjo visas pastangas, tačiau gauto įvertinimo nenorėjo atskleisti. „Buvau pasiruošusi ir padariau viską, ką galėjau. Pažymys ne visada atspindi įdėtas pastangas ir yra toks, kokio tikiesi“, – nedaugžodžiavo Rūta.

Kartais nutinka taip, kad mokslus baigę studentai negaili pasirinktai krypčiai kritikos ir apsisprendžia, kad pagal gautą specialybę dirbti visgi nenorėtų, pasirenka kitą kelią.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas

„Mokiausi tai, ką labai norėjau mokytis. Stengiausi įdėti maksimalias pastangas ir susipažinti su teisininko darbu dar besimokydama universitete. Praėjusią vasarą dirbau notarų kontoroje, o praktiką atlikau advokatų kontoroje. Ji pavyko puikiai. Taigi, minimaliai su teisininko darbu esu susipažinusi ir norėčiau rasti darbą pagal specialybę. Dabar tą ir darau“, – teigė pašnekovė.

Galbūt planuose – dar vienos studijos? „Pirmiausiai noriu rasti nuolatinį darbą pagal specialybę, o mokslus galima tęsti, jei atsiras toks poreikis, ir dirbant. Nenoriu būti našta savo šeimai. Tėvai ir taip daug į mane investavo (šypsosi). Noriu dirbti ir užsidirbti pati. Jei nerasiu darbo pagal specialybę, galbūt mokysiuosi dar ko nors ar dirbsiu kitą, man tiesiog įdomų darbą“, – svarstė R.Mazurevičiūtė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt