Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragėje susituokė krepšininkas Simas Buterlevičius ir Greta Milerytė

Simas Buterlevičius  vedė Gretą Milerytę
Butauto Barausko nuotr. / Simas Buterlevičius vedė Gretą Milerytę
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kardeliais išpuoštoje Tauragės Martyno Mažvydo liuteronų evangelikų bažnyčioje baltojo aukso žiedus sumainė krepšininkas Simas Buterlevičius (28) ir jo išrinktoji Greta Milerytė (26).

Nors pora namais vadina Vilnių, o praėjusį krepšinio sezoną dėl Simo kontrakto gyveno Prancūzijoje, tuoktis nusprendė Gretos gimtajame mieste, bažnyčioje, kur ji buvo krikštyta, konfirmuota.

Per pietus į miesto centre esančią šventovę pradėjo rinktis Gretos ir Simo šventės svečiai. Gausiame jų būryje buvo ne vienas aukštaūgis krepšininkas su savo antrąja puse.

Netrukus pasirodė jaunikis. Dviejų metrų ūgio krepšininkui šventinę eilutę siuvo „Suitsupply“. Nuotaka atrodė kaip iš pasakos. Prie altoriaus ji žengė vilkėdama prabangų princesišką ukrainiečių dizainerės Oksanos Mukhos apdarą.

Nuotaką prie altoriaus palydėjo tėvas Robertas Mileris.

Butauto Barausko nuotr./Krepšininkas Simas Buterlevičius vedė savo išrinktąją  Gretą Milerytę
Butauto Barausko nuotr./Krepšininkas Simas Buterlevičius vedė savo išrinktąją Gretą Milerytę

Pora vedybų liudininkais paprašė būti žmones, per kuriuos prieš porą metų liepos 11-ąją viename sostinės naktiniame klube susipažino. Tai – Gretos draugė Laura Valeikaitė ir Simo pusbrolis Darius Janušonis.

Teisės studijas baigusi krepšininko išrinktoji prisipažino, kad nuo pažinties vakaro jiedu nebesiskyrė. Anksčiau šiuo sportu nesidomėjusią mylimąją Simas supažindino su krepšinio abėcėle. „Dabar suprantu viską“, – juokiasi Greta.

Praėjusį lapkritį Simas jai Paryžiuje pasipiršo, ir jiedu pradėjo galvoti apie vestuves. Kadangi tuo metu gyveno Prancūzijoje, didžiumą pasiruošimo rūpesčių jie patikėjo vedybų planuotojai Agnei Martinkėnei.

„Svajojome apie šiltą šventę sau ir mūsų artimiausiems žmonėms, draugams, su kuriais norėtume palaikyti artimą ryšį ir toliau“, – pasakojo nuotaka. Apie šešiasdešimt svečių po jautrios bažnytinės santuokos ceremonijos iš Tauragės patraukė į netoli Kauno esantį Paliekio dvarą. Ten vyks vestuvių puota. Kitą savaitgalį jaunavedžiai išlėks kopinėti medaus į Siciliją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt