Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Tatjana Liutajeva prabilo apie dukros Agnijos Ditkovskytės skyrybas: „Jie atskirai gyvena nuo gegužės“

Agnė Ditkovskytė ir Tatjana Liutajeva
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Agnė Ditkovskytė ir Tatjana Liutajeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš kurį laiką pasklidusios kalbos apie aktorių Agnijos Ditkovskytės (27) ir Aleksejaus Čadovo (33) skyrybas įgavo pagreitį – kone kasdien aiškėja naujų detalių.

„Instagram“ nuotr./Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas
„Instagram“ nuotr./Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas

Rusijos portalui Super.ru atvirą interviu davė A.Ditkovskytės motina, žinoma aktorė Tatjana Liutajeva. „Jiedu iš tiesų nebegyvena kartu. Po skirtingus namus jie išsivažinėjo dar gegužės pradžioje“, – atviravo Tatjana.

Kaip viena iš pagrindinių skyrybų priežasčių keliama prielaida, kad A.Ditkovskytė galėjo būti neištikima vyrui su vienu iš šokių projekto, kuriame ji pati šoko, dalyvių – Denisu Tagincevu.

„Ar kažkas stovėjo su žvake? Ar kas nors nufotografavo juos besibučiuojančius? Kiek žmonių, tiek nuomonių. Visi kolegos iš projekto „Šok su žvaigžde“ draugiškai bendrauja. Tądien Denisas kažkur važiavo, turėjo laisvo laiko, todėl ir užsuko į Agnijos premjerą. Vėliau išvažiavo į stotį.  Denisas turi merginą. Manau, kad jis irgi sureaguos į šią klaidingą informaciją – jį tai turėtų suerzinti“, – tikino T.Liutajeva.

„Šį interviu duodu tik todėl, kad Agnija gerbėjų akyse neatrodytų vienintelė kalta dėl šeimos iširimo!“ – pridūrė aktorė.

Kaip pati Agnija sureagavo į viešumoje pasirodžiusias jos ir D.Tagincevo nuotraukas? „Ar dabar jai nebegalima su niekuo bendrauti? Negalima po premjeros priimti gėlių? Kodėl nenufotografavo, kai ji gavo gėlių nuo brolio? Spektaklyje buvo daug Agnijos draugų, ne tik jie dviese“, – teigė Tatjana.

Taigi kodėl tada Agnija susipyko su Aleksejumi? „Tai jų reikalas. Visi turi teisę į meilę ir laimę. Žinau tik viena: Agnija niekur nesilinksmina, į festivalius nevažinėja, nes po šeimyninio konflikto jai nesinori rodytis viešumoje. Ji daug dirba, repetuoja, ir daug laiko praleidžia su sūnumi“, – pasakojo Agnijos motina.

T.Liutajeva patikino, kad A.Ditkovskytės ir A.Čadovo vienerių metų sūnus Fiodoras liko gyventi su mama, tačiau Aleksejus dažnai pasiima vaiką pas save, pora jo priežiūrą dalijasi perpus. „Lioša nuotabus tėvas“, – pridūrė ji.

„Hello!“ nuotr./Žurnalo „Hello!“ viršelis su Agnija Ditkovskyte ir jos šeima
„Hello!“ nuotr./Žurnalo „Hello!“ viršelis su Agnija Ditkovskyte ir jos šeima

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt