Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Tarp gėlių nuoga įsiamžinusi Patricija Skopaitė – abiturientė, mokanti keturias užsienio kalbas

Patricija Skopaitė
Vilmanto Žilinsko ir asmeninio albumo nuotr. / Patricija Skopaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvė, paskendusi gėlių žieduose – tokią ryškią, vasarišką ir itin moterišką fotosesiją sumanė fotografas Vilmantas Žilinskas, modeliu pasirinkęs merginą, kurią socialiniame tinkle žmonės jam pasiūlė kaip vieną gražiausių lietuvių. Gėlių žieduose įsiamžinusi gražuolė – būsima abiturientė Patricija Skopaitė, kuriai iki modelio darbo pritrūko tik... centimetrų.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė

Ilgaplaukė mergina gimė Kaune, augo Vilniuje, o šiuo metu apsistojusi Londone. „Gimiau Kaune, tačiau, kai man buvo penkeri, su šeima apsigyvenome Vilniuje. Prieš kelias savaites persikrausčiau į Londoną – jame gyvena mano vyresnioji sesuo. Kadangi labai dažnai skraidydavau į šį miestą, puikiai jame orientuojuosi ir jaučiuosi lyg namuose. Norėjau pradėti savarankišką gyvenimą, patobulinti anglų kalbos žinias, planuose – ir studijos Londone“, – prisistato Žmonės.lt kalbinta P.Skopaitė.

Nors daug kas fotosesijoje įsiamžinusią Patriciją palaikė modeliu, iš tiesų ji nedirba šio darbo ir ateities su tuo nesieja. „Profesionalus modelis nesu ir jokiai modelių agentūrai nepriklausau – man trūksta kelių centimetrų ūgio. Vis dėlto, dažnai sulaukiu fotografų dėmesio bei pasiūlymų dalyvauti fotosesijose. Jeigu idėja patinka – mielai sutinku“, – teigė pašnekovė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gražiausios lietuvės fotosesijai ieškojęs Vilmantas Žilinskas ją įamžino nuogą tarp gėlių

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė

Mergina teigia mokanti penkias užsienio kalbas, gyvenanti aktyvų gyvenimą ir tikinti, kad savo vietą po saule ras ir kitose srityse. 

„Manau, jog kalbos yra mūsų bagažas, todėl moku lietuvių, anglų, rusų, prancūzų ir turkų kalbas. Nuo vaikystės tėvai pratino užsiimti įvairia veikla: žaidžiau tenisą, lankiau plaukimo, dailės, muzikos mokyklas, aštuonerius metus šokau. Esu už aktyvų gyvenimo būdą, stengiuosi sveikai maitintis ir reguliariai vaikštau į sporto salę“, – patikina Patricija.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė

Griežtos nuogumo ribos

Mergina prisipažino, kad turėjo svajonę pozuoti fotografui V.Žilinskui, todėl labai džiaugėsi, kad jiedu atrado vienas kitą bendram darbui.

„Ši fotosesija buvo ypatinga, kadangi pirmą kartą sutikau pozuoti apsinuoginusi. Fotografo Vilmanto darbais žaviuosi jau kurį laiką, todėl paslapčia svajojau vieną dieną atsidurti prieš jo fotoobjektyvą ir... tai įvyko! Jis susisiekė su manimi, pasiūlė labai gražią, švelnią, moterišką idėją tarp gėlių“, – teigė pašnekovė.

Esu nusibrėžusi griežtas ribas, kas vulgaru, o kas – skoninga.

Tiesa, nors ir sulaukusi įdomaus pasiūlymo, Patricija sudvejojo – norėjo būti užtikrinta, kad nebus parodyta per daug.

„Neslėpsiu – ilgai dvejojau ar sutikti ir pasiryžti šiam žingsniui, nes esu nusibrėžusi griežtas ribas, kas vulgaru, o kas – skoninga. Kadangi sutarėme, jog intymios vietos bus pridengtos plaukais ir gėlėmis – sutikau“, – atviravo gražuolė.

Mergina džiaugėsi, kad fotosesijos metu nesijautė nepatogiai, o rezultatas nudžiugino tiek ją, tiek fotografą.

„Nebuvo taip sunku, kaip tikėjausi – fotosesijos metu visada šalia buvo asistentė Kristina, todėl esant moteriškai kompanijai jaučiausi drąsiau. Prisipažinsiu – nesitikėjau, jog paviešinus vos pirmąją fotosesijos nuotrauką mane užplūs tokia dėmesio banga – žmonės rašo gražius žodžius, negaili komplimentų. Žinoma, tai – malonu, bet žinau, kad bus apkalbų bei piktų žodžių: jiems esu pasiruošusi ir į neigiamas emocijas nekreipiu dėmesio“, – šypteli Patricija.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Skopaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Seksualumas Moteris
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt