Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tailande atostogaujanti Vilija Matačiūnaitė nepraleido progos įsiamžinti su tigru

Vilija Matačiūnaitė Tailande pozavo su tigru
Mariaus Vepshtos nuotr. / Vilija Matačiūnaitė Tailande pozavo su tigru
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praėjusią savaitę į Tailandą su seserimi išvykusi dainininkė Vilija Matačiūnaitė linkėjimus iš svečios šalies draugams ir gerbėjams siunčia internetu. „Linkėjimai iš saulėto ir prakaito varančio Tailando“, – su šypsena veide rašo ji ir dalinasi ne vienam pavydą sukelti galinčia nuotrauka: prieš fotoobjektyvą dainininkė pozuoja greta tigro.

V.Matačiūnaitė nuotraukoje pozuoja prigulusi greta miegančio tigro, taip pat – už jo ir stovinti šalia. Prie tokių fotosesijų įpratęs tigras nesipriešina ir net nekreipia dėmesio.

„Ant dramblių pajojom, ir kriokliais pasikarstėm, ir su tigrais pasiglostinėjome. Bet nepamirštu, kad Lietuvoje verda aistros, tad pakaitinkime jas ir mes: jei manote, kad mano daina „Attention“ yra verta nuskambėti šių metų „Eurovizijoje“ Danijoje, tai nesidrovėkite ir balsuokime!”, – prie nuotraukos tokį įrašą paliko dainininkė. 

Atostogauti svečioje šalyje su seserimi V.Matačiūnaitė ketina net tris savaites. Ši kelionė į Tailandą – dainininkės iškovotas prizas LRT muzikiniame šou „Auksinis balsas“: ji tapo pirmojo sezono nugalėtoja.

Rasti laiko atostogoms dainininkei buvo sudėtinga dėl įtempto darbo grafiko: pernai vasarą ji sutiko dalyvauti projekte „Romeo ir Džiuljeta“, o šiuo metu ji filmuojasi nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidose. 

Vis dėlto jai vargais negalais pavyko suderinti savo planus – Vilijos pasirodymai „Eurovizijos“ atrankose buvo nufilmuoti iš anksto. Dainininkės minėtą dainą „Attention“ LRT žiūrovai išgirsti galės ir jos pasirodymą išvys jau šeštadienį. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt