Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Tadas Vidmantas apie „Gautą iškvietimą“: „Tai turbūt juodžiausia komedija Lietuvos kine“

Timūras Augucevičius, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas
Kadras iš filmo „Gautas iškvietimas“ / Timūras Augucevičius, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tadas Vidmantas ketvirtadienį pristatė savo pirmąjį pilno metro filmą „Gautas iškvietimas“ – buvo parodytas juodosios komedijos anonsas. Aštriu, sarkastišku požiūriu ir humoro kupinomis reklamomis garsėjantis režisierius savo naujam filmui subūrė lietuvišką žvaigždyną. Žiūrovai komediją išvys 2016 m. vasarį.

„Tai turbūt juodžiausia komedija Lietuvos kino istorijoje. Neabejotinai atsiras įsižeidusių ar pasipiktinusių, tačiau šiuo filmu ir nesiekiau įtikti visiems. Norėjau sukurti puikų reginį su daug nestandartinio humoro ir pakelti lietuviškų komedijų kartelę į viršų“, – sako filmo režisierius T.Vidmantas. 

Juodoji komedija „Gautas iškvietimas“ dokumentiniu stiliumi pasakoja vieno policijos komisariato istoriją. Etatų mažinimo įbauginti pareigūnai dirba uoliai kaip niekada, tačiau iškvietimai šį mėnesį kaip tyčia tokie, kad maža nepasirodo.

Ekipažus iškvietimuose lydi sprogimai, erotika, krentantys sraigtasparniai, skraidančios kulkos ir patys keisčiausi nusikaltėliai bei nuotykiai.

Veiksmo kupinoje komedijoje į policininkų vaidmenis įsijaučia Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas, Giedrė Giedraitytė, Timūras Augucevičius bei su teisėsauga pats problemų turintis Vaidotas Grincevičius.

Epizoduose pasirodys daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Filmo „Gautas iškvietimas“ spaudos konferencija
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Timūras Augucevičius ir Ineta Stasiulytė

Režisieriaus teigimu, nors komedijos apie policiją visame pasaulyje yra populiarios, lietuviai tokios kažkodėl dar neturi, todėl norėjosi sukurti iškart gerą ir juokingą.

„Filme pavaizduoti policijos pareigūnai patenka į pačias kvailiausias situacijas. Žinoma, jie ir patys nėra aštriausi pieštukai dėžutėje. Tačiau filmas iš policininkų nesityčioja. Atvirkščiai – parodo, kad pareigūnai yra tokie patys žmonės kaip mes, dirbantys sunkų, svarbų darbą ir atiduodantys jam šimtą procentų savęs“, – teigia T.Vidmantas.

VIDEO: Juodoji komedija "Gautas Iškvietimas" - anonsas 1
Kadrai iš filmo „Gautas iškvietimas“/„Gautas iškvietimas“: užkulisiai ir filmo kadrai
Tadas Vidmantas

Paklaustas, ar tiesa, kad filmuojant komediją yra sudėtinga pačiai kūrybinei grupei nesijuokti ir laikytis rimtai, režisierius atviravo, kad tai buvo vienas smagiausių filmavimų, kokiame teko dirbti.

„Aktoriai turėjo didelę kūrybinę laisvę, daug improvizavo, todėl po kiekvienos scenos filmavimo visi pratrūkdavome kvatotis“, – teigia T.Vidmantas. 

Filmui scenarijų kūrė T.Vidmantas ir Jonas Navickas. Filmą „Gautas iškvietimas“ bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2016 metų vasario 19 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt