Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ta pati suknelė sužavėjo ir Vladą Musvydaitę, ir Indrę Kavaliauskaitę – kuriai tinka labiau?

Vlada Musvydaitė ir Indrė Kavaliauskaitė
Luko Balandžio ir Gretos Skaraitienės nuotr. / Vlada Musvydaitė ir Indrė Kavaliauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą vykusiuose lietuviško kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ raudonu kilimu žengė būrys šventiškai pasipuošusių žinomų žmonių. Kino pasaulio žvaigždės, kultūros, meno, pramogų ir verslo pasaulio atstovai – visi jie atvyko pagerbti geriausių kūrėjų.

Tarp vakaro svečių buvo galima matyti ir televizijos laidų vedėją Indrę Kavaliauskaitę. Į renginį ji atvyko pasipuošusi elegantiška, auksu žėrinčia suknele.

Tai – Kristinos Mališauskienės kurtas drabužis. Dizainerė daugeliui pažįstama dėl savo darbų televizijoje – ne vieną sezoną ji rengė Jurgitą Jurkutę-Širvaitę, Rūtą Janutienę ir rūpinosi projekto „Šok su manimi“ dalyvių apranga.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Kavaliauskaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Kavaliauskaitė

„Lietuvoje yra nedaug tikrai iškilmingų renginių, todėl labai gražu, kai žmonės ateina pasipuošę. Tai priduoda šventiškumo, o tuo pačiu yra ir pagarba organizatoriams. Pasirinkau vilkėti tai, kas man gražu“, – Žmonės.lt sakė I.Kavaliauskaitė.

Šis K.Mališauskienės siūtas drabužis jau ir anksčiau sulaukė susidomėjimo. Tokią pat suknelę prieš porą mėnesių vilkėjo ir sporto žurnalistė Vlada Musvydaitė. Taip apsirengusi ji atvyko į jubiliejinio festivalio „Kino pavasaris“ atidarymą.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Vlada Musvydaitė (kairėje)
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Vlada Musvydaitė (kairėje)

Ir nors visuomet smagu renginiuose atrodyti originaliai ir pasipuošti iki šiol dar nematytu drabužiu, I.Kavaliauskaitė sako nesijaudinanti, kad tokia pat suknele jau sykį kitą spėjo pasipuošti ir kitos moterys. „Nėra svarbu tos suknelės. Svarbu, kad pati gerai jausčiausi. Juk ne rūbas turi žmogų puošti“, – sakė I.Kavaliauskaitė.

Tas pats drabužis skirtingai tinka skirtingoms moterims. Žmonės.lt kviečia įvertinti, kuriai – V.Musvydaitei ar I.Kavaliauskaitei – ši suknia tinka labiau.

Daugiau svečių iš apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ rasite čia:

TAIP PAT SKAITYKITE: 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt