Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Švedų prodiuseris Oksanai Pikul gimtadienio proga dovanojo dainą apie jai gimsiančią mergaitę

Oksana Pikul-Jasaitienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia 31-ąjį gimtadienį. Netikėtą dovaną šia proga jai padovanojo švedų prodiuseris Williamas Buttas – įrašė dainą apie netrukus gimsiančią mergaitę.

31-ąjį gimtadieni O.Pikul-Jasaitienė pradėjo švęsti dar naktį, kai koncertavo naktiniame klube. Šeštadienio vakarą ji žada šventę jaukiai paminėti šeimos rate. 

Bene originaliausią gimtadieninę dovaną jai skyrė švedų prodiuseris W.Buttas – įrašė Oksanai skirtą dainą, kurią įdainavo pats. 

„Dabar, kai atėjo tavo tavo 31-asis gimtadienis, noriu tau dainuoti, Oksana. Nes tu esi nepakartojama moteris. Taigi šiais keliais žodžiais noriu tau pasakyti: su gimtadieniu!“ – dainuoja prodiuseris. Dainuodamas jis linki garsiai moteriai visų norų išsipildymo.

Savo dainoje jis mini ir netrukus gimsiančią mergaitę. Dainos tekstas, išvertus į lietuvių kalbą, skamba taip: „Greitai tu turėsi mažytį kūdikį. Labai dėl tavęs džiaugiuosi. Ji bus žvaigždė. Ne gal, o tikrai. Ir vieną dieną ji šią dainą dainuos tau.“

VIDEO: Oksana Birthday Song

O vėliau prodiuseris pamini ir Simą Jasaitį: „Aš visada būsiu tavo draugas, mūsų draugystė niekad nesibaigs, šiandien tau tai pažadu. Simas ir tu būsite laimingi su judviejų mažu kūdikiu.“ O galų gale prabyla lietuviškai.

Pati O.Pikul-Jasaitienė neslėpė džiaugsmo sulaukusi tokios originalios dovanos ir tikino, kad tokia staigmena – labai miela. 

Pernai lapkritį pasklido kalbos, kad Oksana laukiasi. Tačiau šią žinią Oksana tąsyk kategoriškai paneigė.

Vėliau ji drauge su grupės „Pop Ladies“ merginomis pašmaikštavo vaidindamos nėščiąsias.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt