Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Svarbių žmonių vakarėlyje – būrys šėlstančių pramogų pasaulio atstovų

Monika Šalčiūtė
Ievos Jonelytės nuotr. / Vakarėlio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gimtadienį reikia švęsti garsiai, siautulingai, įsimintinai ir su geriausiais draugais! Tokiu šūkiu kviestiniai svečiai buvo suvilioti atvykti į pirmąjį naktinio klubo „Mojo Lounge Vilnius“ gimtadienį, pavadintą svarbių žmonių vakarėliu: būrys pramogų pasaulio atstovų šėlo negailėdami jėgų ir neskaičiuodami bėgančių valandų.

Ievos Jonelytės nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita
Ievos Jonelytės nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita

Išskirtinio vakarėlio nepraleido visas būrys pramogų pasaulio atstovų: monika Šalčiūtė, Vita Jakutienė, Mantas Petruškevičius, Simona Albavičiūtė-Bandita, Vaida Klizaitė-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Vaidas Baumila, Diana Martinėlė ir kiti.

Gimtadienio proga naktinis klubas buvo išpuoštas įspūdingomis gėlių kompozicijomis, kurias kūrė floristas Mantas Petruškevičius: specialiai šiam vakarėliui šiam renginiui iš Olandijos atsiųsta beveik 2000 mėgstamiausių dizainerio Tomo Fordo orchidėjų „Vanda“ bei rausvų rožių žiedų.
 
Pirmą kartą pasaulio naktinių klubų istorijoje vakarėlis buvo įamžintas „360HEROS“ vaizdo technologijos pagalba, kuomet viską fiksuoja 10 aukštos raiškos kamerų, sujungtų į bendrą sistemą.

Naktinėtojų taip pat laukė profesionalių JAZZ'menų pasirodymas kartu su Neringa Šiaudikyte, kuri kvietė visus šėlti kartu su jos atliekamomis dainomis.

Ievos Jonelytės nuotr./Vakarėlio akimirka
Ievos Jonelytės nuotr./Vita Jakutienė (dešinėje)

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt