Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šv.Valentino dieną dizainerė Laura Dailidėnienė su vyru švenčia pažinties metines

Laura Dailidėnienė su vyru Viktoru
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Laura Dailidėnienė su vyru Viktoru
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Cinizmo ir ironijos bangos, iš kitos pusės – rausvos spalvos purslai, širdelės, gėlės ir saldumynai. Šv.Valentino diena kelia prieštaringus jausmus. O štai dizainerei Laurai Dailidėnienei (38) ir stiklo menininkui Viktorui Dalidėnui vasario 14-oji kelia tik gerus jausmus.

„Kitaip net negalėtume elgtis – juk tądien mudu su Viktoru susipažinome, kartu esame 18 metų“, - smagiai portalui Žmonės.lt sakė Laura.

Savą poros istoriją ji išdėstė socialinėje paskyroje.

Asmeninio albumo nuotr./Laura Dailidėnienė su vyru Viktoru prieš 18 metų ir dabar
Asmeninio albumo nuotr./Laura Dailidėnienė su vyru Viktoru prieš 18 metų ir dabar

„Su 18 ! Žinau, kad Valentadienio šventimas skamba kiek banalokai, bet mums su Viktoras Dailidėnas tai yra šventė vien todėl, kad būtent prieš 18 metų vasario 14 dieną mes susipažinome. Pamenu, tai buvo vienas linksmas meniokų antrakursių vakarėlis – „Valentinkė", kurį Viktoras vedė, o aš vaidinau lašišą.

Asmeninio albumo nuotr. /Laura ir Viktoras Dailidėnai draugystės pradžioje prieš 18 metų
Asmeninio albumo nuotr. /Laura ir Viktoras Dailidėnai draugystės pradžioje prieš 18 metų

Daugybė vakarėlių, naktinėjimų, išvykų - taip linksmai prabėgo mūsų studentavimo metai Kaune ir studijavimo Vilniuje, ir iki šiol mes turime vieną gyvenimo kryptį, daug tikslų, ir vieną didelį gyvenimo projektą - šeimą.

Didžiuojuosi turėdama du puikius vaikus, kurie kasdieną teikia džiaugsmą. Nesakau, kad gyvename tobulai, būna visko, nes mes ne tik kad kartu gyvename, bet dar kartu ir dirbame!


Mūsų draugystė paremta tarpusavio pasitikėjimu, be melo sau ir kitiems.
Keista, bet dar ir dabar tiek metų gyvenant kartu kartais kyla minčių kad ką tik susipažinome... Su Meilės diena!“ – rašė Laura.

Pora augina du sūnus – Ignui 13 metų, o Vėjui – 8-eri.

Vasario 14-ąją Laura ir Viktoras tik simboliškai pamini, nieko specialaus tądien nerengia. Juolab dabar, kai L.Dailidėnienė panirusi į naujos kolekcijos kūrimą – pristatys ją „Mados Infekcijos“ metu. Be to, abiejų kūrėjų darbai, pažymėti jų sumanytu ženklu „Daili“, pasklidę po visą pasaulį, tad veiklos ir rūpesčių kupinos visos dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt