Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl žvaigždės per „Oskarus“ segėjo mėlynus kaspinus?

Ruth Negga
Vida Press nuotr. / Ruth Negga
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vasario 26-ąją įvyko prestižinė Oskarų teikimo ceremonija, kuri tapo ne tik vieta pademonstruoti savo stilių ir įmantrius apdarus, bet ir proga išreikšti nepasitenkinimą dabartine politine JAV situacija.

Ne vienas garsus žmogus, žengęs raudonuoju „Oskarų“ kilimu, segėjo mėlyną kaspiną. Šis žingsnis susilaukė susidomėjimo, nes kaspiną segėjo aktorė Ruth Negga, geriausio metų filmo „Moonlight“ („Mėnesiena“) režisierius Barry Jenkinsas, Karlie Kloss, Lin Manuel-Miranda, dainininkas Stingas, praneša portalas „Vanity Fair“.

Mėlynasis kaspinas yra „A.C.L.U“ („Amerikiečių civilinių teisių organizacijos“) simbolis. Juo reiškiamas nepasitenkinimas dabartine politine JAV situacija, nes ši organizacija kovoja dėl žmogaus teisių ir laisvių užtikrinimo pagal JAV konstituciją.

Po to, kai prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė, jog į šalį nebus įleidžiami tam tikrų šalių imigrantai, „A.C.L.U“ organizacija surinko įspūdingą 24 mln. sumą, kurią suaukojo žmonės, tikintys organizacijos veikla ir norintys ją palaikyti. Solidarumą su organizacija bei nepasitenkinimą D.Trumpo vykdoma politika išreiškė ir žvaigždės ant „Oskarų“ raudonojo kilimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt