Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Susižadėjo grupės „Freaks on floor“ narys Rokas Beliukevičius

Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius
Asmeninio archyvo nuotr. / Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praėjusį sekmadienį susižadėjo grupės „Freaks on floor“ narys Rokas Beliukevičius ir Greta Jonaitytė. Po pusmečio pažinties vyras savo išrinktajai pasipiršo pasipiršo ežero pakrantėje, tarp šimtamečių eglių ir ąžuolų.

„Mes kartu esame pusę metų, o susipažinome kažkada labai seniai Vilniaus senamiestyje. Nuo to laiko daug metų prasilenkdavome kaiminystėje, bendrose draugų kompanijose, o štai vieną dieną tiesiog atsitiko taip, jog tapome pora. Ir geriau, jei atvirai, nutikti negalėjo“, – pasakoja Greta.

Pora dėl savo įtemptų dienotvarkių sako dažnai turintys planuoti savo laiką labai tiksliai, tačiau vos ištaikę progą – vyksta į gamtą.

Asmeninio archyvo nuotr./Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius
Asmeninio archyvo nuotr./Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius

Gamtoje sužadėtiniai, kaip patys pasakoja, jaučiasi geriausiai. „Nors kartą per savaitę kažkur išvažiuojame. Šį kartą, skirtingai nei įprasta – diena tapo dar ypatingesnė. Rokas man pasipiršo ežero pakrantėje, tarp šimtamečių ąžuolų, šalia labai seno ir skaidraus vandens telkinio. Natūralesnės ir jaukesnės vietos tokiai progai negalėčiau rasti“, – šypsojosi būsima Roko žmona.

Žmonės.lt primena, kad Rokas groja būgnais grupėje „Freaks on floor“, kurioje dainuoja naujasis projekto „Lietuvos balsas“ teisėjas Justinas Jarutis.

Asmeninio albumo nuotr./„Freaks on Floor“
Asmeninio albumo nuotr./„Freaks on Floor“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt