Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sunku patikėti savo akimis: štai į ką pavirto benamis, pakliuvęs į stilistų rankas

Neįtikėtini Jose Antonio pokyčiai Video
Neįtikėtini Jose Antonio pokyčiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Apšepęs benamis nesulaikė ašarų, kai po dienos praleistos grožio salone išvydo save veidrodyje. Regis, ispaną Jose Antonio (55) aplankė tikras stebuklas ir jis tapo žavingu, akį traukiančiu vyru.

Tik neskubėkite burnoti, sakydami, kad tokių ekstremalių, nemokamų pokyčių daug labiau nusipelnė kiti. Anksčiau elektriku dirbusio J.Antonio gyvenimas ėmė byrėti, kai jis susirgo depresija. Nors Jose jau 25 metus gyvena gatvėje, jis kasdien darbuojasi automobilių stovėjimo aikštelėje. Oficialiai jis čia nedirba, bet padėdamas automobilių eismui ispanas užsidirba pinigų maistui.

Grožio salono „La Salvajeria“ savininkė Salva Garcia vis prasilenkdavo su J.Antonio, pasinaudodavo jo pagalba. Vieną dieną ji nusprendė atsilyginti Jose. Jis į grožio saloną atėjo atrodydamas taip, kaip ir daugelis kitų benamių: purvinas ir susivėlęs.

„Atverkite veidrodį akimirkai, kad galėčiau paskutinį kartą pažiūrėti į save, atrodantį šitaip. Tuomet užverkite veidrodžio duris ir atidarykite jas vėl, lyg kas nors naujo būtų atsivėrę mano gyvenime. Tebūnie tai simbolis“, – atėjęs į grožio saloną paprašė Jose.

Aš taip pasikeičiau! Niekas nepatikės, kad tai aš, nebent aš pats prisistatysiu.

Plaukų stilistas apkirpo Jose, suformavo barzdą, antakius. Po to jis tamsiai nudažė sidabrinius plaukus ir barzdą. Kai veidrodžio durelės vėl buvo pravertos, J.Antonio užplūdo emocijos.

„Dieve, tai neįtikėtina. Tai aš? Aš taip pasikeičiau! Niekas nepatikės, kad tai aš, nebent aš pats prisistatysiu“, – ašarodamas kalbėjo Jose.

Geraširdė ispanė benamį ne tik apkirpo, bet ir aprengė: davė jam baltus marškinius, raudonas kelnes, stilingus akinius nuo saulės. Jose į grožio saloną įėjo atrodydamas graudžiai, o išėjo atrodydamas ir jausdamasis lyg pasaulio valdovas.

Kaip tokius Jose pokyčius įvertino jį pažįstantys miestiečiai? Vos tik jie suprasdavo, su kuo kalbasi, juos apimdavo tokia pat nuostaba kaip ir J.Antonio, kai šis išvydo save veidrodyje.

Cinikai sakys, kad tokie pokyčiai trumpalaikiai.

Prieš porą dienų paviešintas vaizdo įrašas buvo nufilmuotas 2015-aisiais. J.Antonio ir vėl žilas, bet rūpinasi higiena ir išvaizda, turi kuklų būstą ir aktyviai ieško darbo. Šiuo metu jį finansiškai remia anonimiška panorusi likti įmonė.

„Tai nebuvo tik išvaizdos pokyčiai. Tai pakeitė mano gyvenimą. Vienintelis dalykas, kurio dabar noriu – tai darbas“, – sakė J.Antonio.

Neįtikėtini Jose Antonio išvaizdos pokyčiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt