Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Sumušta manekenė Gabrielė Matelytė-Gutt: „Labai kaunietiška situacija“

Gabrielė Matelytė
Asmeninio albumo nuotr. / Gabrielė Matelytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kartais visiškai paprasta situacija gali sukelti smurto protrūkį. Taip nutiko ir modeliui Gabrielei Matelytei, kuri savaitgalį Kaune buvo apstumdyta ir sužalota.

Po konflikto Kaune G.Matelytė liko su mėlyne po akimi, dar viena mėlynė atsirado kiek žemiau kaklo.

Socialiniame tinkle G.Matelytė bičiuliams pasakojo, kad tokio įtūžio sulaukė po to, kai sekmadienį Kaune stebėjo Lietuvos rinktinės kovą su Ispanija: gana aštrų humoro jausmą turinti mergina neva pajuokavo „Už Ispaniją, vyrai“, kas ir sukėlė konfliktą.

Vis dėlto Žmonės.lt susisiekus su pačia Gabriele, paaiškėjo kita situacijos versija: pasirodo, tokį kitų merginų įtūžį mergina tikino užsitraukusi po to, kai sekmadienį Kaune laukė stotelėje autobuso ir į prašymą duoti cigaretę nespėjo sureaguoti taip, kaip tikėjosi nepažįstamos merginos.

„Labai kaunietiška situacija: laukiau autobuso apie 21 val. vakaro, kai prie manęs priėjo dvi merginos ir paklausė, ar turiu cigaretę. Nelabai sureagavau, kad klausia manęs, o toliau istorija visiems žinoma“, – Žmonės.lt pasakojo Gabrielė.

Ar mergina dėl sužalojimų kreipėsi į policiją? „Aš manau, kad šiuo atveju tai daryti beprasmiška. Tegul lieka tų merginų, jeigu jas taip galima pavadinti, sąžinei“, – sakė G.Matelytė

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Matelytė
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Matelytė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Smurtas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt