Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Suknelė išdavikė atidengė gražuolės šokėjos Julianne Hough krūtis

N-18
Julianne Hough
Vida Press nuotr. / Julianne Hough
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gražuolė šokėja Julianne Hough (26 m.) šią savaitę eidama į vieną vakarėlį pasirinko pernelyg rizikingą suknelę, kuri prieš fotografus apnuogino jos krūtis.

Po šokių projekto „Dancing With the Stars“ finalo, kuriame ji teisėjavo bei surengė įspūdingą pasirodymą, Julianne Hough su kitais projekto dalyviais patraukė į pabaigtuvių vakarėlį.

Į populiarų Holivudo klubą „Beso“ ji atėjo su vaikinu Brooksu Laichu, bet šįkart fotografų dėmesį labiau traukė ne Julianne Hough palydovas, o netyčia atsidengusios nuogos jos krūtys. Iš pradžių Julianne Hough nė nenutuokė, kad suknelė jai iškrėtė nemalonų pokštą, bet netrukus ji susiprato ir pasislėpė nuo fotografų už draugo nugaros.

Į paparacų kadrą taip pat pakliuvo ir benamis, kuris pripuolęs prie poros bandė gauti išmaldos. Iš Julianne Hough ir jos vaikino ledo ritulininko jis negavo nė cento: „Aš su savimi teturiu kreditinę... Gaila, bet negaliu padėti“, – išmaldos prašančiam benamiui pasakė Brooksas Laichas.

VIDEO: Julianne Hough ir jos brolio Dereko Hough pasirodymas „Dancing With the Stars“ finale
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Krūtys
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt