Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Suimtas Vitos Jakutienės vyras Justas Jakutis

Vita Jakutienė su vyru Justu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vita Jakutienė su vyru Justu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Naujų pupyčių“ atlikėja Vita Jakutienė sekmadienį pirmą kartą pasirodė tiesioginiame eteryje kaip „Šuolio“ dalyvė, tačiau moters džiaugsmą užgožė nemalonumai šeimoje. Jos sutuoktinis Justas Jakutis įtariamas su narkotikais susijusia veikla. Vyras buvo sulaikytas ir teismui leidus – suimtas.

Apie tai, kad J.Jakutis buvo sulaikytas ir suimtas, Žmonės.lt patvirtino Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus viršininkas Ramūnas Matonis.

„Galiu patvirtinti, kad asmuo yra sulaikytas“, – sakė A.Matonis, tačiau daugiau informacijos nepateikė.

Nuo komentarų susilaikė ir Vita Jakutienė, griežtai nukirtusi, kad nekomentuos susiklosčiusios situacijos. Žmonės.lt žiniomis, J.Jakutis vadovauja bendrovei, užsiimančiai kelionių organizavimu.

Šeimą ištiko krizė

Kalbos apie Jakučių šeimos krizę prasidėjo dar praėjusių metų vasarą – rugpjūtį Žmonės.lt Vita pasakojo, kad vyras išsikraustė iš namų, todėl juose gyventi ji liko su dviem vaikais.

Justas ir Vita Jakučiai drauge pragyveno beveik devynerius metus. „Tai buvo tikra meilė iš pirmo žvilgsnio“, – anksčiau yra pasakojusi V.Jakutienė, prisimindama pažintį su Justu. „Susituokėme po kelių mėnesių draugystės“, – atviravo ji.

Žmonės.lt nuotr./Vita Jakutienė su vyru Justu
Žmonės.lt nuotr./Vita Jakutienė su vyru Justu
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt