Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Su Žygimantu Geču fotosesijoje įsiamžinusi Anžela Adamovič: „Dar niekada nebuvau taip išsirengusi“

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas
Vigando Imbraso nuotr. / Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Tai turbūt atviriausia fotosesija mano gyvenime“, – Žmonės.lt sakė drauge su mylimuoju Žygimantu Geču kone po pusmečio pertraukos fotosesijoje prieš objektyvą stojusi Anžela Adamovič. Dainininkų pora nusprendė, kad laikas asmeninį albumą paįvairinti naujais kadrais. Anžela ir Žygimantas įsiamžino itin natūralioje fotosesijoje.

„Jau seniai norėjau atsinaujinti, pasidaryti naujų nuotraukų kartu. Sausio mėnesį turėjau nemažai fotosesijų, tačiau abu Žygiu jau kelis mėnesius nesifotografavome. Atėjo laikas atsinaujinti“, – Žmonės.lt šypsodamasi sakė Anžela.

Nuotraukos buvo įamžintos studijoje, porą fotografavo Vigandas Imbrasas.

Vigando Imbraso nuotr./Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas
Vigando Imbraso nuotr./Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas

„Nelabai mėgstu fotografuotis studijoje, tai darau tik gal kokį ketvirtą kartą. Tačiau tuo pačiu – labai norėjau. Norėjau, kad nuotraukos būtų kitokios, nei įprasta – „lengvos“, o tuo pačiu – ir gundančios. Tai pirma fotosesija, kurioje esu taip labai išsirengusi, vilkiu nedaug drabužių“, – pasakojo Anžela.

Pasak jos, išdrįsti parodyti daugiau nuogo kūno nebuvo itin lengva, teko persilaužti, perlipti pačiai per save. „Galbūt savęs taip nemylėjau, kad išdrįsčiau?“ – svarstė Anžela. Tačiau rezultatas tiek ją, tiek Žygimantą labai nudžiugino. „Žygis labiau atsipalaidavo, nei per visas ankstesnes fotosesijas, buvo smagu“, – sakė atlikėja.

Vigando Imbraso nuotr./Anžela Adamovič
Vigando Imbraso nuotr./Anžela Adamovič

Šiais kadrais pora ketina ne tik papuošti namų sienas. Anželos planuose – naujos vizitinės kortelės su jos atvaizdu, jos ir Žygimanto dueto pasirodymus iliustruojančios skrajutės, plakatai, taip pat – ir duoklė gerbėjams.

Daugiau fotosesijos akimirkų – galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt