Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Su žmona Rovena po JAV keliaujantis Remigijus Žiogas: „Būdami liekni jaučiamės nejaukiai“

Remigijus Žiogas su žmona Rovena
Asmeninio albumo nuotr. / Remigijus Žiogas su žmona Rovena
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jungtinėse Amerikos Valstijose šiuo metu viešintis „Šok su manimi“ finalininkas, vestuvių karaliumi pravardžiuojamas Remigijus Žiogas pasakoja iki svajonių šalies keliavęs pusantros paros – apie 36 valandas. Su žmona Rovena ir draugų kompanija keliaujantis Žiogas jau aplankė Niujorką, Čikagą, San Franciską, Beverli Hilsą, Holivudą, Los Andželą, Las Vegasą.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas

Didžiausią įspūdį R. Žiogui paliko Las Vegasas, kuriame, jo manymu, jei tik būtų galimybė, turėtų apsilankyti kiekvienas šou verslo atstovas: „Ten viskas XXL, miestas niekada nemiega, o šou programų kokybė tikriausiai geriausia pasaulyje“, – pasakoja R. Žiogas.

Žiogui amerikiečiai pasirodė mandagūs, kantrūs, bet labai nesirūpinantys savimi: „Jie valgo labai nesveiką maistą, atrodo, kad viską, kas papuola: visokius miltelius, aliejuje permirkusį maistą. Mes čia jaučiamės nejaukiai būdami liekni“, – juokauja Žiogas.

Didžiajame Kanjone apsilankęs R. Žiogas sako šiemet tiek sniego nematęs Lietuvoje, kiek jo buvo įspūdingiausioje Šiaurės Amerikos gamtos vietoje.

 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt