Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Su lenktynininku Ramūnu Čapkausku važiavusią Nataliją Bunkę užvaldė siaubas: žiūrėkite video

Natalija Bunkė lenktyniniame automobilyje
Stop kadras / Natalija Bunkė lenktyniniame automobilyje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nors dainininkė Natalija Bunkė ne kartą yra sakiusi, kad dievina greitį ir adrenaliną, vis dėlto net tokiai drąsiai moteriai jo gali būti per daug. Sėdusi į lenktynininko Ramūno Čapkausko „Mitsubishi Lanser Evolution“ sportinį automobilį N.Bunkė nesitikėjo, kad teks ir klykti, ir stvertis už galvos. Vaizdo įrašą iš automobilio rasite teksto pabaigoje, tokių Natalijos emocijų tikrai nebūsite matę...

„Ramūnas yra Lietuvos čempionas, Lietuvos ir Latvijos sporto meistro vardo savininkas, be to, šiais metais jis startuoja kaip ralio organizatorius. Kadangi Natalija ralyje dainuos, bus mūsų vakaro žvaigždė, Ramūnas su raliu ją supažindino štai tokiu būdu – ji išbandė šturmano kėdę. Na, o visas emocijas, kurios ją užplūdo, matote video įraše“,  – Žmonės.lt sakė ralio koordinatorė Inga Juškevičiūtė.

Ji šypsojosi, kad N.Bunkei ši patirtis paliko neišdildomą įspūdį – nors ji dievina greitį ir sportinius automobilius, vis dėlto šis važiavimas pranoko lūkesčius.

Stop kadras/Natalija Bunkė lenktyniniame automobilyje
Stop kadras/Natalija Bunkė lenktyniniame automobilyje

„Po važiavimo Natalija neslėpė, kad jai buvo labai baisu – nors ji pati praėjusiais metais vairavo Palangos 1000 km lenktynėse, bet sakė, kad nėra ką lyginti ir čia jau buvo „žiauru, o ne malonu“. Adrenalino gavo daugiau negu tikėjosi“, – šypsojosi I.Juškevičiūtė.

Iš tiesų, didžiąją važiavimo laiko dalį N.Bunkė tiesiog tyli užgniaužusi kvapą, šaukia, o važiavimo viduryje automobiliui stabtelėjus teprataria vos kelis sakinius.

„Nemačiau greičio, absoliučiai nemačiau greičio. Blemba, kaip žiauru. Bet kaip baisu, neduok tu Dieve...“ – užvaldžius adrenalinui netekusi žado taria.

Stop kadras/Natalija Bunkė lenktyniniame automobilyje
Stop kadras/Natalija Bunkė lenktyniniame automobilyje

Po važiavimo Natalijos veidą papuošia šypsena, tačiau ji paskuba kuo greičiau palikti automobilį.

„Išleiskit mane iš čia, greičiau tik!“ – juokiasi atlikėja.

Prieš išlipdama ji padėkoja R.Čapkauskui: „Ačiū, kad gyvą saugiai parvežėt.“

Žiūrėkite emocingą vaizdo įrašą:

DHL Rally Elektrėnai Natalija Bunkė šturmano kėdėje! :)Posted by Rally Elektrėnai on 2015 m. rugpjūčio 18 d.

Elektrėnų ralio atidarymo ceremonija prasidės rugsėjo 11-osios vakarą, o važiavimai –  kitos dienos rytą. Ralį vainikuos jau vakare įvyksiantys apdovanojimai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt