Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Su galimybe Lietuvai atstovauti „Eurovizijoje“ atsisveikino Kristina Radžiukynaitė

Kristina Radžiukynaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kristina Radžiukynaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą LRT televizija transliavo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidą, kurioje dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse susikovė devyni dalyviai. Laidos pabaigoje, susumavus vietinės ir užsienio komisijų bei žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad durys į „Euroviziją“ užsitrenkė atlikėjai Kristinai Radžiukynaitei.

Šeštadienį dėl žiūrovų simpatijų televizijos eteryje kovėsi Monika Linkytė, Mia, Martynas Kavaliauskas, Vaidas Baumila, Ieva Zasimauskaitė, „Vig Roses“, Vilija Matačiūnaitė, Justinas Lapatinskas ir Kristina Radžiukynaitė.

Vakaro tema – žymiausi pasaulio šių dienų hitai. Dalyvius vertino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio komisija, už patikusius atlikėjus balsavo ir televizijos žiūrovai.

Ši atrankos į „Eurovizija“ laida – pusiaukelė Lietuvai atstovausiančio atlikėjo paieškose. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos mediumo proga vedėjas Arūnas Valinskas kolegei Simonai Nainei įteikė rožių puokštę.

Atranką pradėti patikėta Vaidui Baumilai, kuris nutarė atlikti Eltono Johno „Saturday Night“. Itin energingas, užvedantis ir net seksualus dainininko pasirodymas užbūrė LRT studijoje susirinkusią publiką nepaisant to, kad ne į visas natas atlikėjas dainuodamas „pataikė“.

„Tu mane nustebinai gerąja prasme. Dainavai Eltoną Johną, o scenoje atrodei kaip Freddie Mercury“, – gyrė komisijos narys D.Užkuraitis pabrėžęs, kad Vaidas – atrankos favoritas. Lietuvos komisija V.Baumilai skyrė 9 balus.

Vaidas Baumila
Vaidas Baumila

Vilija Pilibaitytė-Mia atliko Beyonce dainą „Broken Hearted Girl“. Emocingas pasirodymas sulaukė gausių ovacijų, ką pasakyti turėjo komisijos nariai: išgyrė dainininkės išvaizdą – ji buvo pasipuošusi akį traukiančia juoda blizgia suknele iki žemės – ir supeikė atlikimą – tikino, kad neviskas padainuota „švariai“. „Pripažinkime, su Beyonce lygintis jums dar kol kas šiek tiek ankstoka“, – sakė Ramūnas Zilnys. Komisija jai skyrė 9 balus.

Vilija Pilibaitytė-Mia
Vilija Pilibaitytė-Mia

Itin seksualų pasirodymą surengė „Vig Roses“ merginos, atlikusios „En Vogue“ kūrinį „Free Your mind“. Fetišu perkrautas pasirodymas sulaukė kritikos – komisijos nariai pasigedo „draivo“, ragino daugiau dainuoti, o ne rėkti, siūlė atsisakyti drauge scenoje pasirodžiusių merginų. Komisija grupei skyrė 8 balus. 

„Vig Roses“
„Vig Roses“

„Passanger“ kūrinį „Let Her Go“ atliko merginų numylėtiniu laikomas Martynas Kavaliauskas. Itin jausmingas ir lyriškas pasirodymas suvirpino studijoje sėdėjusių moterų ir merginų širdis, bet ne komisijos narių – šie rado, ką prikišti. „Martynai, tu reabilitavaisi“, – anksčiau kritikavęs šį dainininką sakė Edmindas Seilius. Jis gyrė atlikėjo vokalą, įsijautimą į pasirodymą. Atlikėjas iš komisijos gavo 10 balų.

Martynas Kavaliauskas
Martynas Kavaliauskas

Scenoje pasirodė dainininkė Vilija Matačiūnaitė, kuri atliko grupės „Florence and the Machine“ kūrinį „Spectrum“. Subtilus, tačiau energingas pasirodymas išties patiko komisijos nariams, nors jie ir nesutarė: R.Zilnys sakė, kad daina atlikėjai tiko puikiai, D.Užkuraitis kalbėjo priešingai. E.Seiliui pasirodymas atrodė erotiškas, bet ne vulgarus. Komisija dainininkei skyrė 10 balų.

Vilija Matačiūnaitė
Vilija Matačiūnaitė

Rihannos „We Found Love“ pasirinko atlikti Justinas Lapatinskas. Dar vienas lyriškas pasirodymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje sukėlė klausimų komisijos nariams. „Ką jūs turėjote galvoje pasirinkdamas šį kūrinį?“ – klausė Ieva Prudnikovaitė-Pitrėnė. Dainininkui paaiškinus ji tikino nepajautusi jo neštos energijos ir nesupratusi minties. J.Lapatinskui skirti 9 komisijos balai.

Justinas Lapatinskas
Justinas Lapatinskas

Ieva Zasimauskaitė pasirinko Pink dainą „Dear Mister President“. Itin jausmingas pasirodymas buvo subtilus ir estetiškas, pati Ieva pasirodė pasipuošusi ypatinga – juoda, žemę siekiančią, pūsta ir blizgia – suknele. „Baisiai nuobodi daina man pasirodė. Bet labai gerai supratau, ką tu dainuoji – ačiū tau“, – sakė E.Seilius pabrėžęs, kad vokaliai daina nebuvo sudėtinga. Ji sulaukė 8 komisijos balų.

Ieva Zasimauskaitė
Ieva Zasimauskaitė
VIDEO: Ieva Zasimauskaitė – „Dear Mister President“

Naują „Imagine Dragons“ kūrinio „Radioactive“ versiją atliko Monika Linkytė. „Tai – vienas geriausių šio vakaro pasirodymų“, – vertino D.Užkuraitis. Jis pabrėžė, kad ir vokalas, ir išvaizda, ir sceninis judesys buvo suderintas puikiai. Ji gavo 10 komisijos balų.

Monika Linkytė
Monika Linkytė

Kristina Radžiukynaitė atliko „Little Mix“ kūrinį „Wings“. Energindas, rodos, Barbe persirengusios dainininkės pasirodymas sulaukė komisijos kritikos. Anot E.Seiliaus, mergina buvo ne savo rogėse, I.Prudnikovaitės-Pitrėnės teigimu, merginai kilo problemų su vokalu. Iš komisijos dainininkė sulaukė 8 komisijos balų.

Kristina Radžiukynaitė
Kristina Radžiukynaitė

Susumavus visus balsus gauti tokie rezultatai: daugiausiai balsų surinko Martynas Kavaliauskas, antroje vietoje liko Monika Linkytė, trečioje – Ieva Zasimauskaitė, ketvirtoje – Mia, penktoje – Vilija Matačiūnaitė, šeštoje – „Vig Roses“, septintoje – Vaidas Baumila, aštuntoje – Justinas Lapatinskas. Mažiausiai balų gavo atlikėja Kristina Radžiukynaitė, todėl jai teko pasitraukti iš tolimesnių atrankų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt