Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Su Egidijumi Dragūnu poruojama Solveiga Mykolaitytė: „Prašau man nieko nepiršti“

Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr. / Solveiga Mykolaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš keletą dienų nuskambėjusi žinia, kad Egidijaus Dragūno širdį užkariavo modelis Solveiga Mykolaitytė, sulaukė didžiulio atgarsio tarp Selo gerbėjų. Kurį laiką tylėjusi Solveiga Žmonės.lt pakomentavo pasklidusias kalbas apie jos ir Egidijaus galimą romaną.

Žinia, kad E.Dragūną ir S.Mykolaitytę sieja romantiški santykiai, pasirodė praėjusią savaitę. Šnekas paskatino pats E.Dragūnas – jis savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame įamžinta patamsy Solveiga:​ žvakės šviesoje užsimerkusi Solveiga išgirsta E.Dragūną sakantį „jau“, atsimerkia ir iš netikėtumo nusijuokia. Šį įrašą Selas netrukus pašalino.

Tąkart S.Mykolaitytė nuo atsakymų į klausimus apie E.Dragūną išsisukinėjo – nenorėjo nieko atskleisti.

Tačiau galop visgi prašneko: Žmonės.lt modelis patikino, kad su E.Dragūnu yra draugai, o tokio šilto bendravimo kaip jųdviejų kiti galėtų pasimokyti. 

„Niekada nebuvau linkusi labai atvirauti apie savo santykius ir asmeninį gyvenimą, – sakė S.Mykolaitytė. – Su Egidijumi draugiškai bendraujame ir tiek. Jis yra įdomi asmenybė, įdomus pašnekovas.“

Ką Solveiga galėtų pasakyti apie Selo paviešintą, o vėliau pašalintą vaizdo įrašą? 

„Dėl vaizdo įrašo, kuriame kartu juokiamės, tai juk taip ir turi bendrauti žmonės tarpusavyje – draugiškai, taip? – Žmonės.lt sakė Solveiga ir pridūrė, – švenčių proga visiems linkiu kuo daugiau bendrauti su žmonėmis, kurie jums dovanoja juoką, o ne liūdesį. Būkime draugiški vieni kitiems ir pasaulis taps gražesnis. Neturiu ką daugiau papasakoti ir prašau man nieko nepiršti.“ 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Solveiga Mykolaitytė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Solveiga Mykolaitytė

Suvedė darbas

Žmonės.lt primena, kad E.Dragūnas ir S.Mykolaitytė susipažino gruodžio pradžioje, prieš grupės „Sel“ koncertą Kaune. Juodu suvedė darbas – S.Mykolaitytė buvo pakviesta dalyvauti grupės pasirodyme. 

Pirmąkart E.Dragūno ir S.Mykolaitytės keliai susikirto per pasirodymo repeticiją, vėliau aistrą tarp šių garsenybių išvydo ir tūkstančiai „Sel“ gerbėjų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Solveiga Mykolatytė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Solveiga Mykolatytė

Per pasirodymą jai teko svarbus vaidmuo – E.Dragūnui dainuojant tūkstantinei publikai Solveiga įkūnijo jo mylimąją, savo šokiu pasakojo meilės istoriją, dramą. Tokią choreografiją sugalvojo Kęstutis Baranauskas.  

Žmonės.lt S.Mykolaitytė pasakojo iki šio koncerto su E.Dragūnu nebendravusi, tačiau sekė jo muzikinę veiklą. 

VIDEO: „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo brangiausias „Sel“ koncertas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt