Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Su Beata Tiškevič poruojamas Markas Palubenka: „Mus sieja draugiški santykiai“

Beata Tiškevič ir Markas Palubenka
Žmonės.lt ir asmeninė nuotr. / Beata Tiškevič ir Markas Palubenka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Su vyru, azerbaidžaniečiu Ru Hasanovu išsiskyrusi aktorė Beata Tiškevič įsikūrė naujuose namuose. Ji apsigyveno drauge su muzikantu Marku Palubenka.

Netrukus pasklido kalbos, kad jiedu pora, tačiau Markas neigė puoselėjantis Beatai romantiškus jausmus. Esą jiedu – tiesiog geri bičiuliai, nors kad jiedu gyvena kartu – nepaneigė.

„Su Beata esame labai seni draugai ir mus sieja tik patys geriausi, draugiškiausi, broliškiausi santykiai, kokie tik gali būti. Tai, kas susiję su jos asmeniniu gyvenimu, neturi jokios įtakos. Pora nesame“, – Žmonės.lt sakė M.Palubenka.

Žmonės.lt pavyko susisiekti ir su pačia Beata. Nors situacijos ji komentuoti nenorėjo. „Asmeninis gyvenimas yra tik mano pačios reikalas. Su Marku mokėmės vienoje mokykloje. Truputį komiška situacija“, – kalbėjo ji.

Vos prie kelias dienas B.Tiškevič socialiniame tinkle viešai pranešė apie savo pasikeitusį santykių statusą. Slapta 2013-ųjų pabaigoje ištekėjusi aktorė ir jos vyras, prodiuserinėje kompanijoje dirbantis R.Hasanovas galiausiai pasuko skirtingais kelias. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Beata Tiškevič prisipažino išsiskyrusi su vyru Ru Hasanovu

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt