Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Su Anžela Adamovič pirmą kartą pasirodžiusios „Pop Ladies“: „Mums sunku įtikti“

Grupė „Pop Ladies“
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / „Pop Ladies“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dar praėjusią savaitę merginų grupės „Pop Ladies“ gerbėjus apskriejo žinia, kad besilaukiančią Oksaną Pikul-Jasaitienę scenoje pakeis nauja narė, projekte „X faktorius“ išgarsėjusi Anžela Adamovič. Trečiadienio vakarą jai teko pirmą kartą lipti į sceną kaip „Pop Ladies“ narei. LRT studijoje vyko muzikinės laidos „Dainų daina“ filmavimas, kuriame ji pasirodė drauge su Natalija Bunke, Katažina Zvonkuviene ir Liepa Mondeikaite.

Ar merginos jau spėjo apsiprasti prie Anželos? „Dar praėjo labai mažai laiko, tačiau mes visos nepiktybinės. Anžela – labai šauni mergina, labai imli, atsakinga, profesionalė. Ji jau visas dainas spėjo išmokti. Vakar nusiuntėme jai šokių repeticijos įrašą. Ten – nieko sudėtingo, tiesiog pagal dainą sustatyta choreografija. Norėjome, kad bent susipažintų kas kaip, tačiau mus ji nustebino viską išmokusi tobulai“, – sakė N.Bunkė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė "Pop Ladies"
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė "Pop Ladies"

Pasak jos, apie Anželos prisijungimą prie grupės „Pop Ladies“ merginos galvojo jau seniai, ją kalbino jau maždaug metus, tačiau atlikėją vis varžė įvairios sutartys su kitais projektais. „Mums labai sudėtinga įtikti. Keliame aukštus reikalavimus. Mergina turi būti žinoma, turi atitikti įvairius mums svarbius vizualinius momentus, turi gerai dainuoti – tai ypač svarbu“, – sakė N.Bunkė.

Sureagavusi į šį jos pasisakymą K.Zvonkuvienė pridūrė: „Tačiau vis tiek visi sakys, kad mes dainuojame tam tikromis kūno vietomis. Nesvarbu, kokį balsą scenoje pastatysi. Bet mes tiesiog dirbame ir džiaugiamės gyvenimu, mums tai svarbiausia.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Laidos filmavimo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./„Pop Ladies“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt