Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Stilistė Viktorija Šaulytė džiaugiasi įveikusi sunkų etapą: padėjo mylimas vaikinas

Viktorija Šaulytė
Asmeninio albumo nuotr. / Viktorija Šaulytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Drauge su Joringiu Šatu stilistų duetą „ŠaŠa“ sudaranti Viktorija Šaulytė (23) penktadienio popietę džiūgavo. Merginos rankose atsidūrė VDU kūrybinių industrijų diplomas.

„Mano gyvenime šiuo metu labai daug „veiksmo“. Buvau įsisukusi į darbus, veiklas ir pamiršusi, kad laikas labai greitai bėga, o šiais metais noriu baigti universitetą“, - portalui Žmonės.lt pasakojo V. Šaulytė.

Iš pradžių stilistė nusprendė, jog baigiamojo darbo nerašys, nes nenori atsiriboti nuo dabartinio gyvenimo, bet bandydama save įkvėpti ji apsigalvojo ir pabandė.

„Julius (Viktorijos vaikinas - aut. past.) mane motyvavo, kad jeigu baigsiu šiemet - vienas gyvenimo etapas užsibaigs ir keliausiu toliau. Man atrodo, mane visada reikia šiek tiek „pastumti“ ir tada aš įsivažiuoju. Galima sakyti, jog per savaitę, išnaudodama kiekvieną sekundę, rašiau baigiamąjį darbą.“

Žmonės.lt V. Šaulytė prisipažino, kad ašarų neišvengė. „Parašau, noriu paverkt, paverkiu ir vėl rašau“, - dabar jau su šypsena kalbėjo Viktorija.

Kad ir kaip sunku bebūtų mergina šiais metais universitetą baigs. Pati sako, kad liko keli egzaminai, tačiau didžiausias darbas jau padarytas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt