Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Stilingiausios Jurgitos Jurkutės-Širvaitės nėštumo akimirkos

Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Žmonės.lt nuotr. / Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Paskutines nėštumo savaites skaičiuojanti aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė – nenuilstanti. Garsi moteris ir toliau moko aplinkinius įžvelgti gėrį ir džiaugsmą mažuose dalykuose, rašydama įkvepiančias istorijas socialiniuose tinkluose.

Atrodo, kad noras džiaugtis gyvenimu ir užkrėsti tuo džiaugsmu kitus pastojus tik sustiprėjo. Tokią žavią ir švytinčią Jurgitą regėjome jau seniai. Ko gero teisingai sakoma, kad moteris niekada nebūna tokia graži ir laiminga, kaip tuomet, kai po jos širdimi stuksena dar viena maža širdutė.

Nors J.Jurkutė-Širvaitė išgarsėjo laimėjusi grožio konkursą „Lietuva 2007“, ji jau seniai nebėra tik gražuolė. Ne, ji nenuvyto. Priešingai! Darydama gerus darbus Jurgita dar labiau pražydo.

Laukdamasi kūdikio Jurgita ėmėsi vieno darbo po kito. Socialiniams projektas atsidavusi moteris aktyviai dalyvavo renginiuose, skirtuose padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

J.Jurkutė-Širvaitė taip pat sukūrė trijų dalių videopokalbių ciklą, kuriuose kalbino psichologus. Su specialistais Jurgita kalbėjosi apie visuomenės požiūrį į savižudybę ir tuos, kurie atsiduria ant bedugnės krašto.

Už dalijimąsi skaudžia patirtimi, už drąsą kalbėti, kai labiausiai norisi tylėti, už viltį ir įkvėpimą, už atvirumą ir šilumą Jurgita buvo paskelbta Metų žvaigžde per sausio mėnesį vykusius pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2017“.

Po to, kai prisiminėme prasmingus Jurgitos darbus, kviečiame prisiminti ir žavingus jos įvaizdžius viso nėštumo metu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt