Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Stilingame vakarėlyje pramogų pasaulio atstovai atšventė rudens sezoną

Livija Gradauskienė, Leonardas Pobedonoscevas, Jurga Baltrukonytė, Algis Kriščiūnas, Viktorija Sutkutė (dešinėje)
Žmonės.lt montažas / Livija Gradauskienė, Leonardas Pobedonoscevas, Jurga Baltrukonytė, Algis Kriščiūnas, Viktorija Sutkutė (dešinėje)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nors pirmasis rudens mėnuo jau į pabaigą, daugelis mūsų su vasara galutinai atsisveikiname tik dabar. Antradienio vakarą Vilniuje vykęs nuotaikingas vakarėlis svečius privertė su šypsena ištarti „sudie“ vasarai ir džiugiai pasitikti rudens sezoną.

Į rudens sezono atidarymo vakarėlį svečius sukvietė žurnalo „Happy365“ vedliai – Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas, bičiuliams pristatę ir naująjį rudens numerį.

Vakarėlio metu svečiai galėjo įvertinti tituluoto barmeno Rapolo Vareikos ypatingąjį šou „Skraidantys buteliai“, paskanauti vaišių bei sudalyvauti rekordinio klipo filmavime.

VIDEO: Stilingas rudens sezono atidarymas su „Happy365“

Susirinkusieji ausis pamaloninti galėjo didžėjaus Justy muzika, buvusių „Foje“ muzikantų Arno Lukošiaus, Algio Kriščiūno ir Dariaus Buroko pasirodymu bei iš emigracijos grįžusios atlikėjos Migloko dainomis.

Vakarėlyje apsilankė ir žinomų žmonių: Livija Gradauskienė, Leonardas Pobedonoscevas, Viktorija Sutkutė, Beata Nicholson, Romas Zabarauskas, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, Laura Vagonė ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ruduo
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt