Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportinį kostiumą apsivilkęs Marius Repšys į M.A.M.A. šou atvyko su modeliu Karolina Toleikyte

Karolina Toleikytė ir Marius Repšys
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Marius Repšys ir Karolina Toleikytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kas jau kas, bet aktorius Marius Repšys žino, kaip tapti pastebėtu. Pavyzdžiui, raudonu kilimu žengti vilkint sportinę aprangą, o už parankės atsivesti įspūdingą gražuolę. Taip jis ir padarė: apsivilko sportinį kostiumą ir atsivedė tituluotą modelį Karoliną Toleikytę.

 

Apie M.A.M.A. apdovanojimų ceremoniją skaitykite čia. 

Žengdamas raudonu M.A.M.A. apdovanojimų kilimu, svečiams nutiestu Kauno „Žalgirio“ arenoje, M.Repšys vargiai pajėgė atsiginti smalsuolių žvilgsnių. O kaip gali būti kitaip, jei jau pasipuošta šitaip? Be to, už parankės pakibusi ne Mariaus žmona, o jaunutė gražuolė – juoda blizgia suknele pasipuošusi K.Toleikytė. 

Ant raudono kilimo sulaukęs aplinkinių žvilgsnių M.Repšys nepasimetė: parodė savo sportinius sugebėjimus – aukštyn iškėlė koją.

Tik nepagalvokite, kad čia pakvipo intriga – Žmonės.lt M.Repšys viską paaiškino. „Mano žmona dabar namuose, o su Karolina tapsime šou dalimi. Todėl ir apsirengiau taip – pats tikrai nebūčiau sugalvojęs ateiti su treningais“, – juokėsi. 

VIDEO: M.A.M.A. 2014 apdovanojimų raudonojo kilimo svečiai

Ir iš tiesų M.Repšiui ceremonijos metu teko svarbus vaidmuo: drauge su humoristu Mantu Katleriu aktorius vedė „alternatyviuosius“ apdovanojimus „Patėvis“, kurių metu apdovanojo panevėžiečių mėgstamiausius atlikėjus. Visas jųdviejų pasirodymas tapo nuotaikinga M.A.M.A. apdovanojimų dalimi. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt