Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šou „Baras“ išgarsėjusi Ieva Kaminskaitė dabar – Anglijoje plius dydžio modelis

Ieva Kaminskaitė
„Instagram“ (Elizabeth Lois ir žurnalo „BGP“ nuotr.) / Ieva Kaminskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Kai buvau lieknesnė, žiūrėjau į veidrodį ir tai, ką mačiau, buvo puiku, bet viduje jaučiausi mirusi“, – britų portalui dailymail.co.uk prisipažįsta 34-erių Ieva Kaminskaitė, daugeliui žinoma kaip praeityje garsaus realybės šou „Baras“ dalyvė. Šiuo metu Londone gyvenanti Ieva prisistato kaip Eva Believer.

Visuomet kovojusi su per dideliu kūno svoriu prieš dešimtmetį ji nusprendė sulieknėti, ėmė vartoti dietines piliules. Tuomet per aštuonis mėnesius atsikračiusi 44 kilogramų ji džiaugėsi dailiomis kūno formomis, tačiau kaip reikiant susigadino sveikatą.

Numestas svoris sugrįžo su kaupu. Kai svarstyklės ėmė rodyti 95 kilogramus, Ieva nusprendė, kad laikas į save pažvelgti kitaip. Neradusi vietos Lietuvoje, išvyko į Didžiąją Britanija ir tapo plius dydžio modeliu.

Anglijoje Ieva gyvena jau ne vienerius metus, ten ėmėsi modelio veiklos. Net susigalvojo naują vardą ir britams prisistato kaip Eva Believer. Nusprendusi nebesigėdyti savo apvalių moteriškų kūno linijų, ji kreipėsi į modelių agentūrą, kur gavo pasiūlymą reklamuoti didesnių dydžių drabužius.

Eva netrukus susidomėjo ir britų spauda. Čia ji pristatoma kaip sėkmingą posūkį gyvenime padariusi lietuvė, gimtojoje šalyje geriau žinoma kaip pianistė, aktorė ir vokalo mokytoja.

„Kai buvau lieknesnė, žiūrėjau į veidrodį ir tai, ką mačiau, buvo puiku, bet viduje jaučiausi mirusi. Turėjau sveikatos problemų ir jeigu galėčiau atsukti laiką atgal, niekuomet nebesirinkčiau tokio ekstremalaus svorio metimo būdo. Stengčiausi gyventi sveikiau ir pozityviau vertinti savo išvaizdą, net jeigu tai ir sunku padaryti. Dabar su kiekviena diena vis labiau pasitikiu savimi“, – naujienų portalui dailymail.co.uk sakė Ieva Kaminskaitė, pasidalijusi savo lieknėjimo istorija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Daina Bilevičiūtė apsinuogino: „Tegul kritikai išeina iš tvartų ir pasižiūri į Europą“

Šiandien ji sako susitaikiusi su savo kūno formomis ir net jas iš naujo pamilusi. Pasak Ievos, Lietuvoje į plius dydžio modelius žiūrima kandžiai, čia gyvena daug grožio standartus atitinkančių merginų, vyrauja liekno kūno kultas. Todėl gimtojoje šalyje ji vargu ar būtų drįsusi žengti tokį žingsnį. Esą, net populiariose aprangos parduotuvėse sunku rasti didesnių dydžių drabužių.

„Aš turėjau kreiptis į siuvėją ir tai neretai būdavo ne pats geriausias sprendimas. Neretai siuvėjos nemokėdavo pasiūti didesnio dydžio tam tikrų modelių, drabužiai virsdavo maišais“, – pasakojo Ieva Kaminskaitė.

Antsvoris jai pakišdavo koją ir asmeniniuose santykiuose. „Dauguma vyrų nenorėdavo su manimi susitikinėti dėl mano svorio. Net jeigu kuriam nors tikrai patikdavau, jis gėdydavosi mane pristatyti savo draugams“, – nesmagias akimirkas prisiminė lietuvė.

Ieva savo figūra susirūpino dar 2004 metų rugsėjį. Tuomet ji ėmė laikytis dietos pagal kraujo grupę, išbandė organizmo valymo programas, lipomasažo procedūras. Pastangos gana greitai davė rezultatų – per aštuonis mėnesius jos kūno apimtys kaip reikiant sumažėjo iki 8 dydžio.

„Per aštuonis mėnesius atsikračiau 44 kg. Atrodžiau nuostabiai ir dalyvaudavau pokalbių laidose, kur pasakodavau, kaip man pavyko numesti tiek svorio, pozavau žinomų žurnalų viršeliams. Tačiau toks svorio metimas labai atsiliepė mano sveikatai, mano tulžis atsisakė dirbti. Ėmiau jausti spazmus dešinėje pilvo pusėje, jie darėsi vis dažnesni ir intensyvesni, ėmė trukdyti man dainuoti scenoje. Studijavau operą, tačiau man darėsi vis sunkiau dainuoti aukštas natas. Man buvo taip gėda - matydavau žmonių reakcijas jų akyse, kai dainuodavau, tačiau nieko negalėjau padaryti, man tiesiog trūko energijos“, – pasakojo ji.

Tuomet Ieva Kaminskaitė sako supratusi, kad numestas svoris atsiliepė jos sveikatai. Ji vis dažniau jausdavosi pavargusi, tapo pasyvi, trūko motyvacijos imtis bet kokios veiklos.

Netrukus Ieva patyrė ir vadinamą „jo-jo“ efektą – anksčiau numestas svoris sugrįžo su kaupu ir 2006 metais jis vėl svėrė 95 kilogramus. 

Tuomet Ieva Kaminskaitė nusprendė emigruoti į Didžiąją Britaniją ir buvo maloniai nustebinta, kad šioje šalyje jos kūno linijos niekam neužkliuvo. Net priešingai – Ieva sako sulaukusi daugybės komplimentų dėl moteriškų formų, neretai būdavo pavadinta gražia.

Tačiau patikėti šiais žodžiais lietuvei prireikė laiko, pradžioje jai vis dar trūko pasitikėjimo savimi. Jo nebuvimas jai ne kartą pakišo koją ieškant darbo, Ieva buvo įsitikinusi, kad net atitikdama visus reikalavimus nebus priimta dėl per didelio svorio.

Vėliau paklausiusi kolegų ji vis dėlto ryžosi kreiptis į modelių agentūrą, tuomet Didžiojoje Britanijoje kaip tik reikėjo plius dydžio modelių. „Man prireikė labai daug laiko, kad pamilčiau save. Tačiau ir dabar esu labai reikli sau ir žmonėms, su kuriais dirbu, ypač fotosesijų metu. Man labai pasisekė, kad gavau modelio darbą. Dirbu sunkiai, kad galėčiau pasiekti geriausių rezultatų“, – sakė ji.

 

A photo posted by Eva Believer (@eva_believer) on

Šiuo metu Ieva Kaminskaitė jau turi kuo pasigirti. Visai neseniai ji pateko į tarptautinio plius dydžio modelių konkurso finalą, kuriame tarpusavyje varžosi apkūnesnės moterys.

„Nemaniau, kad man pavyks patekti į tą konkursą, negaliu sulaukti, kada bus finalas. Kiekvienos moters svajonė yra bent vieną kartą gyvenime vilkėti nuostabią vakarinę suknelę ir gauti dėmesio ant scenos“, – mintimis su britų portalu dalijosi lietuvė Ieva Kaminskaitė.

 
 

#Corset #SkyBlue #Curves #Sexy #EvaBeliever #SizePlus #Polkadots #BlueCorset #BlondModel www.facebook.com/Believer.Eva

A photo posted by Eva Believer (@eva_believer) on

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt