Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Sostų karų“ pažiba Peteris Dinklage‘as „Pikseliuose“ reikalaus salos, laisvės ir sraigtasparnio

Peteris Dinklage‘as
„ACME Film“ nuotr. / Peteris Dinklage‘as
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Mažiau kaip po mėnesio Lietuvą pasieks vienu laukiamiausių šios vasaros filmų pakrikštyta fantastinė veiksmo juosta „Pikseliai“. Greta komikų Adamo Sandlerio ir Josho Gado į Žemės gelbėtojų gretas stos, ko gero, garsiausias Holivudo mažaūgis aktorius, serialo „Sostų karai“ gerbėjams puikiai pažįstamas Peteris Dinklage‘as.

„ACME Film“ nuotr./Peteris Dinklage‘as
„ACME Film“ nuotr./Peteris Dinklage‘as (dešinėje)

Charizmatiškasis teatro ir kino aktorius filme „Pikseliai“ žavės jam būdingu humoru. Rimtu  veidu dėstydamas reiklavimus JAV prezidentui, kurį įkūnijo „Prekybos centro kietuolis“ filmų aktorius Kevinas Jamesas, jis privers publiką leipti juokais. Ko verta vien P.Dinklage‘o personažo šukuosena – filme jis pasirodo apsikirpęs pagal devintojo dešimtmečio madą, kuomet priekyje ir šonuose plaukai trumpi, o gale – ilgi.

Vaizdo klipas, kuriame P.Dinklage‘o herojus Edis Plantas dėsto savuosius reikalavimus JAV prezidentui:

VIDEO: PIXELS Movie Clip - Eddie Plant's Demands (HD) Peter Dinklage Sci-Fi Action Comedy Movie

Pagal „Pikselių“ scenarijų 46-erių Holivudo žvaigždės įkūnytas Edis Plantas, kurio pravardė – „The Fire Blaster“, devintajame dešimtmetyje priklausė vaizdo žaidimų aistruolių kvartetui. Ketveriukė, kurią sudarė Semas (akt. A.Sandleris), Vilas (akt. K.Jamesas), Ladlou (J.Gadas) ir Edis ne sykį drauge gelbėjo pasaulį. Tiesa, ne realybėje, o žaisdami žaidimus. Šįsyk jų laukia kur kas pavojingesnė misija.

„ACME Film“ nuotr./Peteris Dinklage‘as
„ACME Film“ nuotr./Peteris Dinklage‘as

1982-aisiais JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) išsiunčia žinutę, vildamasi užmegzti kontaktą su nežemiškos kilmės civilizacijomis.  Į galaktikos tolius pasiųstoje kapsulėje buvo Žemės gyvenimo bei žmonių kultūros vaizdai ir vaizdo įrašai. Nelaimei, ateiviai neteisingai suprato pridėtas vaizdo žaidimų ištraukas, kurias jie suprato kaip kvietimą į karą. Puolimą surengusios ateivių pajėgos atakai panaudoja žaidimus kaip mūšio modelius, kurių centre – legendinis geltonasis „Pac-Man“. Klasikinių vaizdo žaidimų žinovų komanda – vieninteliai, galintys sustabdyti pasaulį į pikselius skaidančius ateivių ginklus.

Kaip P.Dinklage‘o herojus kaunasi su „Pac-Man“ pamatyti galite čia:

VIDEO: PIXELS Featurette - Peter Dinklage Battles Pac-Man

Lietuviškai titruotas filmo „Pikseliai“ anonsas:

VIDEO: Lietuviškai titruotas filmo „Pikseliai“ anonsas

Puikūs aktoriai, daugybė šmaikščių pokštų ir klasikiniai vaizdo žaidimai fantastinėje veiksmo ir nuotykių komedijoje „Pikseliai“ Lietuvą pasieks liepos 24 dieną.

„ACME Film“ nuotr./Peteris Dinklage‘as
„ACME Film“ nuotr./Peteris Dinklage‘as
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt