Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Solveiga Mykolaitytė Heloviną šventė „Playboy“ viloje: „Merginų tik su kelnaitėmis ten netrūko“

Solveiga Mykolaitytė „Playboy“ viloje
Asmeninio albumo nuotr., Žmonės.lt montažas / Solveiga Mykolaitytė „Playboy“ viloje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiemet modelis Solveiga Mykolaitytė (30) Heloviną atšventė gerokai anksčiau, negu yra tikroji jo data – Los Andžele dar likus savaitei iki tikrosios datos legendinėje „Playboy“ viloje surengtas siautulingas vakarėlis, į kurį manekenė buvo maloniai pakviesta.

Iš pradžių abejojusi ar vykti, Solveiga galiausiai nusprendė – geriau kartą pamatyti savo akimis, negu šimtąkart klausytis apie šią legendomis ir mitais apipintą turtuolio Hugho Hefnerio (89) vilą. Nugalėjus smalsumui, Niujorke dirbanti Solveiga bilietą į Los Andželą įsigijo paskutinę akimirką.

Jau pati vakarėlio tema bylojo, kad jis bus karštas – „When Sexy Meets Scary“. Vis dėlto pati Solveiga nusprendė pernelyg nedemonstruoti seksualumo, o jį išreikšti subtiliai ir su idėja – įkūnijo personažę avatarę.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
VIDEO: Star Girl Body Painting Cosplay

„Jį išsirinkti man padėjo Los Andžele gyvenanti vizažistė Agnė Skaringa ir žvaigždžių kostiumų dizaineris Rocky Gathercole, rengiantis tokias garsenybes kaip Katy Perry ar Lady Gaga. Tikrai nenorėjau būti zuikučiu, seksualia vampyre, moterim-kate ar barbe, todėl pasirinkau avatarę. Nesitikėjau, kad šis kostiumas taip atkreips visų dėmesį, nes vakarėlyje buvo išties įspūdingų – visi svečiai pasistengė“, – Žmonės.lt sakė S.Mykolaitytė.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Garsioji vila ir jos nuogybės

Jau ne vienerius metus „Play Boy“ vila garsėja triukšmingais vakarėliais, sekso orgijomis, gundančiomis blondinėmis ir nesibaigiančiomis linksmybėmis. Kokią ją pamatė pati Solveiga?

„Ji visada bus apipinta įvairiausiomis legendomis, bet kas ten vyksta, ten ir lieka (šypsosi). Girdėjau, kad dienos metu ji tampa panaši į ligoninę, nes Hefnerio sveikata šiuo metu – gana prasta. Renginyje jis pasirodęs buvo gana trumpai, tik papozavo nuotraukoms. Šiaip nustebino organizuotumas, įvairūs žmonės, kostiumai, geras aptarnavimas, skanus maistas, gėrimai“, – vardijo S.Mykolaitytė.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Modelis pasakojo, kad kiekvienu svečiu buvo labai rūpinamasi, paskirtas specialus transportas, o prieš patenkant į vilą teko praeiti daugkartinę apsaugos patikrą.

Vila – įspūdingo dydžio, su spalvingu interjeru, išpuošta statulomis, su baseinuose plaukiojančiomis gyvomis „undinėmis“.

„Buvau nusiteikusi, kad aplinkui lakstys vien tik pusnuogės merginos, bus apstu nuogybių, bet, mano nuostabai, buvo daug tikrai įdomių nevulgarių kostiumų, nors merginų tik su kelnaitėmis irgi netrūko“,  – šypteli Solveiga.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt