Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Solveiga Mykolaitytė Dysnų ežere atidarė maudymosi sezoną: „Geriau vėliau nei niekada“

Solveiga Mykolaitytė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Solveiga Mykolaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nors prabėgo jau trečdalis vasaros, modelis Solveiga Mykolaitytė vis neturėjo progos išsimaudyti kokiam nors vandens telkinyje – tai pati užsiėmusi buvo, tai oras pasitaikydavo prastas... Visgi galų gale S.Mykolaitytei pavyko – sekmadienio popietę ji nulėkė prie Ignalinos rajone esančio Dysnų ežero taip smagiai pasipliuškeno, kad išlipti į krantą nenorėjo.

„Labai tinka posakis, kad geriau vėliau nei niekada! Myliu Aukštaitijos kraštą, čia nuostabi gamta. Mano mama ir seneliai kilę iš čia, tai kaip būnant tokioje gražioje aplinkoje neišsimaudyti? Be to, prie Dysnų ežero buvau pirmą kartą“, – Žmonės.lt sakė S.Mykolaitytė.

Nors ežero vanduo S.Mykolaitytei ir pasirodė vėsokas, per šalta, sako, nebuvo. „Esu maudžiusis tikrai šaltesniame vandenyje, be to, augau prie Šešupės, kuri tikrai gan vėsi. Tėvai ten turi sodybą, taigi nuo mažumės esu užsigrūdinusi“, – tikino S.Mykolaitytė.

VIDEO: Solveigos Mykolaitytės maudynės Dysnų ežere

Lietuvoje S.Mykolaitytei labiausiai patinka pliuškentis ežeruose, o užsienyje renkasi jūrą. „Jei esu šiltuose kraštuose, labai myliu jūrą. Mėgstu maudytis, mėgstu plaukimą, vandens sportą, vandens motociklus, irklentes, paviršinį nardymą, kai gali grožėtis nuostabiu povandeniniu pasauliu. O Lietuvoje labiausiai patinka maudytis ežeruose. Mėgstu šiltais vakarais važiuoti paplaukioti į ežerą – tai atstoja gerą treniruotę“, – svarsto ji.

Tai toje Šešupėje ją tėtis išmokė plaukti – būdama vos šešerių S.Mykolaitytė jau plaukiojo savarankiškai. „Esu plaukikė su stažu! Moku daugybę plaukimo būdų, vandeny jaučiuosi laisvai, tik nemėgstu nardyti. Bet dėl paviršinio nardymo su akvalangu ir kvėpavimo vamzdeliu net ir šią mažą baimę galiu nugalėti ir pasinerti į spalvingą povandeninį pasaulį“, – šypsosi ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt