Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šokėja Sandra Kniazevičiūtė prakalbo apie karjeros pertrauką ir norą susilaukti vaikų

Sandra Kniazevičiūtė
Žmonės.lt nuotr. / Sandra Kniazevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienio vakarą tituluota šokėja Sandra Kniazevičiūtė (32) leido vaikų apsuptyje – kartu su krikšto dukra, šešiamete Karile ji dalyvavo naujojo projekto „Rožinė kepyklėlė“ pristatyme Kaune.

Teminiame šeimos pramogų ir kūrybos komplekse kelias valandas pasisvečiavusi žinoma kaunietė užsiminė ir apie planus daryti karjeros pertrauką bei kurti šeimą.

Kol kas asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais sauganti S.Kniazevičiūtė įsitikinusi, kad prasidėjus 2016-iesiems ji galėtų kurį laiką nebešokti bei susilaukti atžalų.

Šokėja sakė visuomet norėjusi turėti du vaikus, o nėštumas ir gimdymas jai neturėtų sutrukdyti tęsti karjerą tuomet, kai vėl atgaus sportinę formą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Sandra Kniazevičiūtė ir Jūratė Norvaišienė

S.Kniazevičiūtė, paklausta apie širdies draugą, nėra linkusi atvirauti. Ji įsitikinusi esą kalbėti viešai meilės tema dabar nėra tinkamas metas.

Sportininkė krikšto mama pirmą kartą tapo prieš ketverius metus. O Stelai krikšto šventė buvo surengta vos prieš kelias savaites.

Į sportinių šokių šokėjos, „Mis laikinoji sostinė“ titulą turinčios Aušros Paškauskaitės-Majauskienės inicijuoto renginio pristatymą susirinko ir daugiau žinomų kauniečių – šokėja Gabrielė Valiukaitė su dukromis Sesilija (3,8 m.) ir Karina (1,4 m.), Lietuvos sportinių šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, dainininkė Neringa Šiaudikytė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, papuošalų dizainerė Inga Petrikaitė, dizainerė Eva Mankus su sūnum Majum.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė (dešinėje)
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jūratė ir Česlovas Norvaišos

Pristatymo proga vaikams savo kurtą pasaką apie kiškius sekė žurnalistė Juventa Mudėnienė, o susirinkusieji vaišinti ne tik itin kruopsčiai pagamintais užkandžiais bei desertais, bet ir Nomedos Marčėnaitės ruošta moliūgų sriuba.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt