Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šokėja Sandra Kniazevičiūtė iš Turkijos parsivežė neplanuotą dovaną

Sandra Kniazevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Sandra Kniazevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šokėja, televizijos projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė iš atostogų Turkijoje grįžo ne tik pailsėjusi ir įdegusi, bet ir ant kairiojo peties atnaujinusi tatuiruotę. Juodai baltą rožę per pusdienį jai plonyte adatėle sukūrė Alanijoje dirbantis tatuiruočių meistras.

S.Kniazevičiūtė pirmą kartą į Kaune esantį tatuiruočių saloną užsuko prieš maždaug dešimt metų. Tuo metu jai labai norėjosi ko nors švelnaus ir moteriško. Būtent todėl jai pasiūlyta petį papuošti rožės žiedu. 

„Dabar gal daryčiausi kitokią tatuiruotę. Labai patiko moters su sparnais piešinys. Na, bet jis už mano turėtąjį buvo gerokai didesnis, todėl nusprendžiau tiesiog atnaujinti lietuvio meistro darbą“, – sakė S.Kniazevičiūtė. 

Asmeninio albumo nuotr./Sandra Kniazevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Sandra Kniazevičiūtė

Jai turkas petį išpuošė gėle paskutinę atostogų dieną. Nors reikėjo šiek tiek pakentėti skausmingą procedūrą, S.Kniazevičiūtė to nė kiek nesigaili. Pirma – todėl, kad naujoji tatuiruotė – itin kruopštaus, meninio darbo pavyzdys. Antra – lankydamasi salone ji dar sykį įsitikino turkų mokėjimu aptarnauti klientus – procedūros metu buvo nuolat daromos pertraukėlės, ji vaišinta kava, šnekinta. 

S.Kniazevičiūtė sako, jog vienos, maždaug delno dydžio tatuiruotės jai pakanka. 

Asmeninio albumo nuotr./Sandra ir Laura Kniazevičiūtės
Asmeninio albumo nuotr./Sandra ir Laura Kniazevičiūtės

Dešimt dienų po įtempto sportinio sezono Turkijoje šokėja ilsėjosi su pussesere Laura Kniazevičiūte. Nors merginos gyveno viešbutyje, kuriame maitinimo sistema buvo „viskas įskaičiuota“, patiekalais jos mėgavosi saikingai, o per pietus į restoraną net neužsukdavo. 

Dieną S.Kniazevičiūtė pradėdavo bėgiodama. Dėl greitai įšylančio oro ji apsiribodavo dvidešimties minučių krosu, o vakare šokėja pakrante bėgdavo valandą.

Asmeninio albumo nuotr./Sandra Kniazevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Sandra Kniazevičiūtė

S.Kniazevičiūtė su šypsena prisimena, kaip viešbutyje dirbantys turkai kraipė galvas ir stebėjosi lietuvės dienotvarke. Jie tvirtino retai matantys turistus, kurie ne tik kad be saiko nedoroja maisto, bet ir du kartus per dieną sportuoja. 

Penktą kartą Turkijoje poilsiavusi S.Kniazevičiūtė sako kitąsyk Alanijoje išsinuomosianti apartamentus ir pasimėgausianti saule, sportu bei vaisiais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt