Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šokėją Sandrą Kniazevičiūtę gimtadienio proga sveikino ir Gintarė Songailė, ir Kristina Kaikarienė

Gintarė Songailė, Sandra Kniazevičiūtė ir Kristina Kaikarienė
Žmonės.lt nuotr. / Vakaro akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šokėja, televizijos projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė (32) drauges savojo gimtadienio vakarėliu palepina kasmet – ši vasara yra ne išimtis. Nors per tikrąją sukaktį mergina laiką leido su artimaisiais ir ruošėsi kelionei į Vokietiją, atiduoti duoklę, nors ir vėliau, bičiulėms ji vis tik nusprendė.

S.Kniazevičiūtė drauges pakvietė į Kaune, „Ryšių kiemelyje 837“ vykusį Jazzu ir Leono Somovo koncertą. 

„Per gimtadienį man norisi ne tik paplepėti, bet ir išgirsti ar išvysti ką nors įdomaus. Jei tik įmanoma, vakarėlį derinu su kokiu nors renginiu“, – patikino sukaktuvininkė. 

Žmonės.lt nuotr./Sandra Kniazevičiūtė
Žmonės.lt nuotr./Sandra Kniazevičiūtė

Tarp sveikintojų buvo renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, karjerą baigusio krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė Songailė, šokėja Lina Chatkevičiūtė, papuošalų kūrėja Elvyra Moginienė. Pastaroji S.Kniazevičiūtei padovanojo savo kurtą apyrankę ir auskarus. Vakarėlio kaltininkė iš draugių  taip pat sulaukė kvepalų, kosmetikos priemonių. 

„Kvepalus labai mėgstu. Turiu gal dešimt skirtingų buteliukų ir vis dar man ko nors trūksta!“, – juokėsi S.Kiazevičiūtė. Sukaktuvininkė sakė mėgstanti saldžius tonus – vanilę, ambrą. 

Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Žmonės.lt nuotr./Gimtadienio akimirka

Nors „Ryšių kiemelyje 837“ S.Kniazevičiūtė lankosi kasdien – čia yra salė, kurioje ji rengia treniruotes besimokantiems šokti, anksčiau jokiame koncerte, rengtame šioje kauniečių mėgiamoje vietoje ji nėra buvusi. 

„Kokią įsimintiniausią gimtadienio dovaną esu gavusi? Manau, ji manęs dar laukia ateityje!“, – sakė S.Kniazevičiūtė. 

Žmonės.lt nuotr./Gintarė Songailė ir Sandra Kniazevičiūtė
Žmonės.lt nuotr./Gintarė Songailė ir Sandra Kniazevičiūtė

Taip pat ji kalba ir apie gimtadienio vakarėlį – neabejoja, kad tobulą puotą 33-ojo ar 35-ojo gimtadienio proga padės surengti švenčių planuotoja K.Kaikarienė. 

32 metai S.Kniazevičiūtei sukako rugpjūčio 18-ąją. Kitos dienos ankstyvą rytą ji kartu su šokių auklėtiniais išskrido į Vokietiją, todėl šventę atidėjo vėlesniam laikui. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt