Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šokėja, „Mis Visata“ dalyvė Patricija Belousova sulaukė gerbėjo iš Gruzijos staigmenos

Patricija Belousova sulaukė originalios gerbėjo staigmenos
Žmonės.lt montažas / Patricija Belousova sulaukė originalios gerbėjo staigmenos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Mis Visata“ dalyvė, konkurso „Mis Lietuva“ pirmoji vicemis Patricija Belousova neatsigina gerbėjų dėmesio. Vienas iš jų pasitaikė itin romantiškas. Malonaus siurprizo ketvirtadienio vakarą sulaukusi tituluota gražuolė liko kaip reikiant nustebusi.

Vos parskridusi namo iš Maskvos Patricija sulaukė skambučio iš nežinomo telefono numerio. Netrukus paaiškėjo, kad tai vieno gėlių salono atstovas.

„Manęs paprašė patikslinti adresą, kuriuo gali pristatyti siuntinį. Už poros valandų atvažiavo vaikinas vardu Robertynas su didžiule puokšte įvairiaspalvių rožių. Pirmiausia įteikė gėles, o po to dar sugrojo saksofonu Louiso Armstrongo melodiją iš „Hello Dolly“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Patricija.

Gėlių puokštę ir saksofoną ji įamžino nuotraukoje, kuria pasidalijo socialiniame tinkle. Internete išplatintas įrašas padėjo jai sužinoti, kas tas paslaptingas gerbėjas, nusprendęs nustebinti merginą. „Jis – iš Gruzijos“, – teišdavė Patricija. Tiesa, gerbėjas paliko ir žinutę. Prie puokštės parašė: „Su Kovo 8 diena. Trečias nereikalingas.“

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova sulaukė originalios gerbėjo staigmenos
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova sulaukė originalios gerbėjo staigmenos
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt